آیا می خواهید بوتاکس زیر بغل انجام دهید ؟

آیا می خواهید بوتاکس زیر بغل انجام دهید ؟

بوتاکس کجا استفاده می شود؟

در حال حاضر ، بوتاکس برای درمان عرق کردن زیر بغل تأیید شده است. در مطالعات ، بوتاکس زیر بغل در درمان عرق کردن زیر بغل بسیار مؤثر بود. پزشکان برای درمان سایر نواحی بدن از آن استفاده می کنند.

مطالعات نشان داده است که بوتاکس در 80 تا 90 درصد از موارد با موفقیت کف دست عرق می کند. با این حال ، درمانها به اندازه درمانهای زیر بغل دوام ندارند. مطالعات همچنین نشان می دهد که بوتاکس برای درمان عرق پیشانی کار می کند. این می تواند در حدود پنج ماه 75 درصد عرق را کاهش دهد.

محققان معتقدند که بوتاکس می تواند به عرق کردن کف پا نیز کمک کند ، با این وجود مطالعات کمی انجام شده است. از نگراني ويژه اين است كه تزريق در پا بطور قابل ملاحظه اي دردناک تر از ساير مناطق است.

پزشک زیبایی اصفهان بوتاکس زیر بغل به چه منظور استفاده می شود ؟

دوست دارید تزریق بوتاکس را دریافت کنید؟

تزریق بوتاکس وقتی توسط یک پزشک باتجربه انجام شود بهتر عمل می کند. تزریق طول نمی کشد و می تواند در حین بازدید از دفتر تکمیل شود. پزشک شما با استفاده از یک سوزن ریز ، داروی بوتاکس را درست زیر سطح پوست تزریق خواهد کرد. چندین تزریق دریافت خواهید کرد که یک الگوی شبکه در اطراف منطقه مورد علاقه شما هستند. پزشک شما ممکن است چیزی را برای جلوگیری از درد ، مانند یخ یا ماده بی حس کننده به شما بدهد.

به محض انجام تزریق بوتاکس می توانید به کار و زندگی عادی برگردید. پزشک ممکن است از شما بخواهد برای بررسی و رفع نقاط از دست رفته ، یک قرار ملاقات پیگیری تعیین کنید.

چگونه می توانم خودم را برای انجام بوتاکس آماده کنم؟

تزریق بوتاکس یک روش ساده و سریع است که درست در مطب پزشک انجام می شود. پزشکان معمولاً از شما می خواهند که دو یا سه روز قبل از قرار ملاقات از تراشیدن زیر بغل خودداری کنید. اگر رقیق کننده خون مانند آسپرین مصرف می کنید ، پزشک ممکن است از شما بخواهد قبل از تزریق خود چند روز این دارو را متوقف کنید تا از کبودی جلوگیری شود. درمورد داروهای مصرفی به پزشک خود بگویید و هیچ دارویی را متوقف نکنید مگر اینکه پزشک به شما بگوید.


پزشک زیبایی اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *