نمونه تزریق prp مو همراه میکرونیدل

نمونه تزریق prp مو همراه میکرونیدل

نمونه تزریق prp مو همراه میکرونیدل

در این مطلب سایت دکتر مریم کشاورز ، پزشک زیبایی اصفهان نمونه تزریق prp مو همراه میکرونیدل را مشاهده می کنیم.

میکرونیدلینگ مو و کاربردهای آن چیست؟

میکرونیدلینگ یک روش درمانی زیبایی است که تاثیرات مختلف پیری را از بین می‌برد. در این روش از یک غلتک با سوزن‌های ریز استفاده می‌شود و آسیب‌های جزئی روی پوست ایجاد می‌کند. فرو رفتن این سوزن‌ها به داخل پوست، تولید کلاژن را افزایش می‌دهد.

از جمله کاربردهای معمول میکرونیدلینگ می‌توان به درمان اسکار و آکنه، از بین بردن چین و چروک‌ها، تغییر رنگ پوست و انعطاف‌پذیر کردن آن اشاره کرد.

میکرونیدلینگ علاوه بر این که یک درمان برای رفع پیری پوست محسوب می‌شود، می‌تواند ریزش موهای سر را هم درمان کند. حتی شواهدی وجود دارد که میکرونیدلینگ مو می‌تواند انواع خاصی از ریزش مو مانند آلوپسی آره‌آتا و آلوپسی آندروژنیک را بهبود بخشد.

میکرونیدلینگ مو دقیقا مانند میکرونیدلینگ پوست با ایجاد زخم‌هایی در سر، سلامت فولیکول‌های مو را بازسازی می‌کند. بسیاری از متخصصان بر این باورند که این روش می‌تواند باعث رویش موهای جدید شده و تراکم موهای کم‌پشت را افزایش دهد.

به عبارت بهتر، میکرونیدلینگ مو سلول‌های بنیادی در ناحیه تحت درمان را فعال کرده و با کمک به بیان بیش از حد ژن‌های مرتبط با رشد مو و سایر عوامل رشد به تقویت و رشد مجدد موها کمک می‌کند.

نحوه میکرونیدلینگ مو چگونه است؟

میکرونیدلینگ مو با استفاده از یک دستگاه غلتک‌مانند که سوزن‌هایی روی آن تعبیه شده است، انجام می‌شود. بر اساس مجله پزشکی healthline، طول سوزن‌ها ممکن است کمتر از یک میلی‌متر یا نهایت چند میلی‌متر باشد. نحوه میکرونیدلینگ مو بدین صورت است که متخصص پوست این دستگاه را روی ناحیه تحت درمان قرار داده و آسیب‌های جزئی به آن وارد می‌کند.

 

نمونه تزریق prp مو همراه میکرونیدل |دکتر مریم کشاورز بهترین پزشک زیبایی اصفهان

تصویر گرفته شده از صفحه اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *