تزریق فیلر به شقیقه

تزریق فیلر به شقیقه

تزریق فیلر به شقیقه

شقیقه‌ها

شقیقه‌ها به مرور زمان و در گذر سال‌ها، کمی گود می‌شوند و این موضوع تأثیری منفی در جذابیت ظاهری افراد خواهد داشت. به کمک تزریق فیلر برای شقیقه‌ها می‌توان این نگرانی را برطرف کرد و شادابی و طراوت را در این نواحی از صورت نیز به وجود آورد.

برای پوشاندن گودی شقیقه‌ها، از روش‌های زیادی استفاده می‌شود که تزریق فیلر به شقیقه‌ها یک روش بسیار ‌ایده‌آل خواهد بود. روشی که با کم‌ترین عارضه‌های جانبی و پایین‌ترین میزان ریسک، بهترین نتایج را برای افرادی که کاندید مناسب جهت این روش هستند به وجود می‌آورد.

تزریق فیلر به شقیقه

این فرآیند در زمانی بسیار کوتاه برای شما انجام می‌گیرد. پس از انجام آزمایش‌های اولیه و مشاوره‌های لازم با پزشک، در ابتدا نوع فیلر مناسب برای شما انتخاب می‌شود و سپس پزشک، میزان فیلر مورد نیاز برای تزریق را نیز انتخاب می‌کند.

از آنجایی که بسیاری از فیلر‌ها در ترکیب خود از مواد بی‌حس‌کننده نیز برخوردار هستند، شما نیازی به استفاده از بی‌حسی موضعی نیز در این فرآیند نخواهید داشت. البته در مواردی که آستانه تحمل فرد پایین باشد، باید بی‌حسی موضعی به صورت جداگانه تزریق شود. تزریق فیلر با سرنگ‌های بسیار کوچک برای شما انجام می‌شود و نتایج بسیار قابل قبولی را نیز به وجود می‌آورد.

 

تزریق فیلر به شقیقه|دکتر مریم کشاورز بهترین پزشک زیبایی اصفهان

مراقبت‌های بعد از تزریق فیلر به شقیقه

یک پزشک با تجربه شقیقه ها و صورت شما را برای میزان توخالی بودن، میزان نیاز به تزریق ژل و همچنین عدم تقارن، ارزیابی می‌کند. پس از تمیز کردن کامل پوست با ضدعفونی‌کننده، از یخ برای بی‌حس کردن پوست و کمک به منقبض کردن رگ‌ها استفاده می‌شود تا احتمال کبودی به حداقل برسد.

ماندگاری فیلر شقیقه

میزان ماندگاری نتایج تزریق ژل شقیقه به سن شما، میزان فیلر تزریق شده، محل تزریق آن و نوع فیلر بستگی دارد. نتایج این درمان برای اکثر افراد تا ۱۲ ماه ماندگاری دارد.

 

جهت اطلاع از خدمات پوست ، مو ، زیبایی و لیزر دکتر مریم کشاورز بهترین پزشک زیبایی اصفهان ، اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *