نمونه تزریق یک طرفه فیلر شقیقه

نمونه تزریق یک طرفه فیلر شقیقه

نمونه تزریق یک طرفه فیلر شقیقه

در این مطلب سایت دکتر مریم کشاورز ، نمونه تزریق یک طرفه فیلر شقیقه را مشاهده می کنیم.

تزریق فیلر به شقیقه برای درمان فرو رفتگی شقیقه ها

شقیقه‌ ها در کنار صورت، درست در نزدیکی چشمان قرار دارند، به طوری که دم ابروها در جلوی شقیقه‌ ها به پایان می‌رسد و قسمت بالایی آن به پیشانی ختم می‌شود. در طول روند افزایش سن و علل خارجی دیگر، حجم و برجستگی شقیقه‌ را از دست می‌دهیم. بافت نرم و استخوان همزمان با تغییرات ماهیچه و فاشیا (بافت‌های همبند) تحلیل می‌رود و این موضوع سبب کاهش حمایت ساختاری در ناحیه شقیقه می‌شود که منجر به چین خوردگی، ایجاد چین و چروک و کاهش برجستگی و شادابی شقیقه می‌شود.

اگر می‌خواهید فرو رفتگی‌های شقیقه‌ های خود را کاهش دهید می‌توانید از تزریق فیلر برای برطرف کردن ایرادات آن استفاده کنید. مواد تشکیل دهنده فیلرها به دلیل سازگاری که با بدن انسان دارند، به عنوان یک پرکننده پوستی انتخاب مناسبی به شمار می‌روند به طور تجربی ثابت شده است که تزریق پرکننده‌های پوستی برای شقیقه‌ها بسیار مؤثر است. هدف از استفاده از پرکننده برای شقیقه ها بهبود چهره شما می باشد.

فیلر شقیقه چیست؟

تزریق فیلر شقیقه روشی کاملاً ایمن و مفید برای رفع گودی به وجود آمده در شقیقه‌ها است. شقیقه‌ها معمولاً با افزایش سن دچار گودی می‌شوند و این گودی ممکن است طراوت و شادابی که خود یا اطرافیانتان انتظار دارید را از بین ببرد.

تزریق فیلر به شقیقه روشی است که می‌تواند تا حدود زیادی به رفع این مشکل کمک کند. مواد تشکیل دهنده فیلرها می توانند از انواع مختلفی باشند که برخی از آنها به صورت طبیعی و برخی مصنوعی هستند. یکی از رایج ترین ترکیبات مورد استفاده در پرکننده های پوستی، اسید هیالورونیک (HA) است. HA ماده ای است که به طور طبیعی در پوست ما وجود دارد و در نگه داشتن آبرسانی و حجم دهی پوست نقش عمده ای دارد.

نمونه تزریق یک طرفه فیلر شقیقه | دکتر مریم کشاورز بهترین پزشک زیبایی اصفهان

تصویر گرفته شده از صفحه اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان

علل فرو رفتگی شقیقه

برخی از افراد دچار پیری زودرس می‌شوند و ممکن است فرورفتگی شقیقه‌هایشان زودتر از موعد نمود پیدا کند.

  • عادات غذایی ناسالم
  • ورزش‌های سنگین
  • کاهش وزن ناگهانی و زیاد
  • چاق و لاغر شدن پیاپی
  • استعمال دخانیات و اعتیاد

 

جهت دریافت نوبت و هماهنگی با خدمات پوست ، مو ، زیبایی و لیزر دکتر مریم کشاورز بهترین پزشک زیبایی اصفهان ، به تماس با ما مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *