مزایای تزریق ژل رووفیل

مزایای تزریق ژل رووفیل

مزایای تزریق ژل رووفیل

پزشکان معتقد هستند که ژل رووفیل به‌دلیل داشتن ویژگی‌های زیر کیفیت شاخص‌تری در مقایسه با سایر فیلرهای پوستی دارد:

  • فرمولاسیونی براساس اصول پیشرفته بیوتکنولوژی:

ژل رووفیل طبق فناوری پپتید بیومیمتیک طراحی شده است و دارای هر دو ویژگی فیزیکی دوفازی و تک‌فازی است. این مساله در ویسکوزیته مناسب و الاستیسیته بالای آن موثر است و باعث شده است که بافت نرم و روانی داشته باشد و بتوان از تزریق آن نتایج طبیعی کسب کرد. ژل رووفیل حاوی غلظت بالاتری از هیالورونیک اسید است که توسط پیوندهای متقابل به یکدیگر متصل شده‌اند. در نتیجه محصولی با بافت پایدار و موثر محسوب می‌شود.

  • ماندگاری طولانی:

فرمولاسیون آن به گونه‌ای طراحی شده است که در برابر آنزیم هیالورونیداز طبیعی بدن مقاومت بالایی دارد. در نتیجه می‌توان انتظار حداقل ۱۰ تا ۱۲ ماه ماندگاری از آن داشت.

  • اثرات سفت‌کننده و ضد چروک فوق‌العاده با ظاهری طبیعی:

ژل رووفیل با ترکیبات فعال نوآورانه خود می‌تواند باعث بهبود طبیعی ظاهر چین‌و‌چروک‌های سطحی تا عمیق شود. از طرفی، قابلیت حجم دادن به لب‌ها و گونه‌ها یا کانتور چانه و بینی را نیز دارد.

  • ایمن‌ترین فیلر پوستی موجود:

ازآنجایی‌که ذرات هیالورونیک اسید موجود در آن کیفیت بالایی دارند و پپتیدهای بیومیمتیک به‌کاررفته بی‌خطر هستند، تزریق این ژل هیچ اثر نامطلوبی ندارند. از طرفی این محصول زیست‌تخریب‌پذیر و گزینه مناسبی برای افراد مبتلا به آلرژی مزمن است.

  • نتایج فوری:

تحقیقات ثابت کرده‌اند که امکان مشاهده نتایج فوری از آن پس از گذشت چند روز به‌دلیل اثرگذاری بالا وجود دارد. علاوه بر این، امکان بازگشت سریع فرد به فعالیت‌های روزانه پس از تزریق فراهم است.

 

نحوه صحیح تزریق ژل رووفیل

این کار حتما باید توسط پزشک متخصص پوست و مو یا جراح زیبایی انجام شود. معمولا تزریق ژل رووفیل درد خاصی ندارد و با بی‌حسی‌ موضعی انجام می‌شود.

ابتدا پزشک یک یا چند محل را برای تزریق انتخاب کرده و این نواحی را ضدعفونی می‌کند. سپس برحسب تجربه خود تصمیم می‌گیرد که چه نوع و چه مقدار ژل باید برای هر ناحیه تزریق شود. در نهایت نیز فیلر با استفاده از یک سوزن بسیار ظریف به نواحی مورد نیاز تزریق می‌شود. معمولا ۲ عدد سرنگ استریل پرشده در بسته‌بندی هرکدام از انواع ژل رووفیل وجود دارد.

 

جهت ارتباط با بهترین پزشک زیبایی اصفهان دکتر مریم کشاورز ، روی لینک کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *