کربوکسی تراپی زیر چشم

کربوکسی تراپی زیر چشم

بررسی اهمیت درمان با کربوکسی تراپی زیر چشم

در این مطلب از سایت دکتر مریم کشاورز ، پزشک زیبایی اصفهان به بررسی اهمیت درمان با کربوکسی تراپی زیر چشم خواهیم پرداخت. کربوکسی دور چشم یک روش سرپایی است که بیمار می تواند مدت کوتاهی بعد از آن فعالیت های روزمره خود را انجام دهد. امروزه روش های زیادی برای جوان سازی و زیبایی پوست وجود دارد که افراد بیشتر ترجیح می دهند از روش های غیر جراحی استفاده کنند. این درمان نسبت به بقیه روش ها زمان درمان زیادی دارد اما عوارض جانبی کمتری دارد. دی اکسید کربن برای بدن مضر نیست و از طریق مویرگ های بدن جمع آوری و دفع می شود.

کربوکسی زیر چشم یک روش مطمئن و کاملا موثر است. این روش بدون محدودیت برای هر ناحیه ای قابل استفاده است و حتی با تزریق و ورود آن به رگ ها مشکلی برای بیمار ایجاد نمی شود و در نتیجه نسبت به روش های دیگر ایمن تر است. یکی از مهم ترین دلایل سیاهی زیر پلک کم شدن اکسیژن در زیر چشم است که باعث سیاهی زیر چشم می شود. با استفاده از درمان کربوکسی تراپی زیر چشم می توانید سیاهی و گودی زیر چشم را از بین ببرید و پوستی جوان و شاداب داشته باشید.

نحوه کار کربوکسی تراپی در از بین رفتن گودی و سیاهی زیر چشم

هنگامی که دی اکسید کربن از طریق پزشک به زیر لایه پوست اطراف چشم شما تزریق می شود به مغز پیام می دهد که کبودی و کمبود اکسیژن در اطراف چشم وجود دارد و جریان خون و تغذیه در ناحیه اطراف چشم آغاز می شود. بعد از تکرار این عمل گودی و سیاهی زیر چشم بعد از مدتی از بین می رود و به همین دلیل از بین رفتن سیاهی و گودی زیر چشم با کربوکسی تراپی روش موثرتر و طبیعی تری نسبت به درمان، مواد شیمیایی و تزریق ژل است.

احساس درد در کربوکسی تراپی وجود دارد؟

روند درمان کاملا بدون درد است و حتی نیازی به بیهوشی ندارد. اگر آستانه درد شما بسیار پایین است می توان از کرم های بی حس کننده برای حل این مشکل استفاده کرد. در هنگام کربوکسی تراپی زیر چشم احساس می کنید که چشمانتان پف کرده است درست مثل احساسی که قبل از گریه کردن دارید. این احساس عجیب در عرض ۵ تا ۱۰ دقیقه از بین می رود.

درمان ترک های پوستی بدون درد است زیرا پوست ترک خورده توانایی های حسی ندارد. امکان دارد فشار یا خارش خفیفی احساس کنید که بین ۵ تا ۱۰ دقیقه بعد از تزریق از بین می رود. درمان اسکار و جای زخم بدون درد است زیرا بافت زخم بیشتر از اعصاب بدون درد تشکیل شده است.

کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت و چربی موضعی در دست، شکم و پا شرایط خود را دارد. در این مواقع گاز بیشتری به بافت چربی هدف تزریق می شود و در واقع آن ها را باد می شود. امکان دارد فشار خفیفی را در ناحیه تحت درمان احساس کنید برای مثال در مورد دست، هنگامی که می خواهید فشار خون خود را اندازه گیری کنید همین احساس را خواهید داشت. با بیشتر شدن جریان خون در این ناحیه، ناحیه تحت درمان تا ۲۴ ساعت آینده گرم خواهد می شود و احساس سوزن سوزن شدن خفیفی دارید.

صفحه اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان

چه زمانی نمی توان از کربوکسی تراپی استفاده کرد ؟

افراد دارای بیماری‌های تنفسی حاد، عفونت پوستی، مشکلات انعقاد خون، بیماری‌های قلبی عروق کنترل نشده یا حاد، بیماری‌های بافت پیوندی، دیابت کنترل نشده، آمبولی ریه، بارداری یا شیردهی، دیابت کنترل نشده باشند نمی توانند از کربوکسی تراپی استفاده کنند.

بررسی تاثیرات کربوکسی تراپی در بدن

کربوکسی تراپی به ناحیه تزریق بستگی دارد. در این روش از یک کپسول حاوی دی اکسید کربن استفاده می شود که دارای یک لوله پلاستیکی است و به تنظیم کننده جریان گاز متصل است. در این صورت پزشک از این دستگاه استفاده می کند و با توجه به تجربه خود گازی را که وارد بدن شما می شود به طور دقیق کنترل می کند. گاز به وسیله دستگاهی و با عبور از لوله استریل شده به فیلتر می رسد. عملکرد این فیلتر حذف کلیه ناخالصی ها و جلوگیری از ورود آن ها به بدن است. پزشک گاز را با استفاده از یک سوزن ریز به آن ناحیه تزریق می کند. کل روش تزریق بدون درد است و بیشتر پزشکان با تجربه از داروهای بی حس کننده استفاده نمی کنند اما در صورت لزوم از کرم های بی حس کننده استفاده می کنند.

درمان تیرگی و گودی زیر چشم با کربوکسی تراپی | پزشک زیبایی اصفهان

کروکسی تراپی برای سلولیت و تجمع ناخواسته چربی

هنگامی که دی اکسید کربن با روش های خاصی تزریق می شود برای سلول های چربی سمی است. هنگامی که در ذخایر چربی CO2 به اسید کربنیک تبدیل می شود که سلول های چربی را حل کرده و چربی را آزاد می کند. سلول های چربی شکننده هستند و بدن آن ها را حذف می کند. بیشتر شدن تخلیه لنفاوی در ناحیه تحت درمان باعث بهتر شدن متابولیسم و ​​دفع چربی آزاد در ناحیه مورد نظر می شود. کربوکسی تراپی هنگامی که همراه با LPG Endermologie و سلولوی لیپوساکشن استفاده شود می تواند نتیجه قابل توجهی داشته باشد.


مطالعه بیشتر :

نواحی مناسب تزریق ژل در بدن

نکات مهم در تزریق ژل لب

کاربردهای آر اف فرکشنال صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *