کاندید ایده آل برای لیفت صورت با نخ سیلوئت

کاندید ایده آل برای لیفت صورت با نخ سیلوئت

ویژگی کاندید ایده آل برای لیفت صورت با نخ سیلوئت

ایده آل ترین افراد برای اینکار افرادی هستند که نشانه های پیری اندکی در صورتشان ایجاد شده و نیاز به لیفتینگ مختصر دارند اغلب اینکار در بین زنان با مینگین سنی ۳۵ تا ۴۵ سال دیده می شود این افراد به علت افتادگی پوست در ناحیه فک در قسمت میانی صورت یا به علت تورم زیر چشمها یا ناحیه گردن اینکار را انجام می دهند افراد پیر از این روش به جای جراحی های سنگین استفاده می کنند تا یک پشتیبان برای نواحی افتاده پوست خود قرار دهند تا پوست بالاتر رود. همچنین آقایان بین 45 تا 55 سال می توانند کاندید انجام لیفتینگ صورت باشند. در این مقاله از سایت دکتر مریم کشاورز ، پزشک زیبایی اصفهان به بررسی کاندید ایده آل برای لیفت صورت با نخ سیلوئت خواهیم پرداخت.

از دیگر کاندیدهای این روش افرادی هستند که لیفتینگ صورت و گردن به روش جراحی روتین انجام دادند و اکنون دچار مختصری افتادگی پوست شدند بسیاری از پزشکان از این روش در کنار سایر روشهای درمانی استفاده می کنند که شامل لیفتینگ چانه گردن یا ابرو و غیره است در صورتی که تمایل به انجام این کار دارید باید از عوارض و خطرات این کار آگاه باشید.

به طور کلی اکثر افراد برای لیفت صورت غیر جراحی می توانند اقدام کنند و جوابدهی در آن مشکلی نخواهد داشت. البته لازم است قبل از انجام این کار پوستتان توسط یک متخصص ارزیابی شده و مشاوره بگیرید. در صورتی که نوع بافت صورت شما مناسب باشد، نتایجی که از لیفت نخ خواهید گرفت، بسیار بهتر و چشمگیرتر خواهد بود.

مطلب پیشنهادی : نتایج حاصل از تزریق چربی به خط اخم

افزایش سن و تغییرات پوستی

اصولاً با افزایش سن پدهای چربی که در صورت ناحیه گونه ها وجود دارد به مرور ناپدید می شوند که به آن کاهش حجم صورت نیز گفته می شود با از دست دادن این چربی ها پوست افتاده شده و شکل خط فکر شما را عوض می کند بسیاری از افرادی که برای این کار اقدام می کند اصولاً در دهه های ۳۰ و ۴۰ سالگی هستند.
افرادی که کاهش حجم صورتشان شدت کمتری دارد ممکن است از فیلرها برای رفع این مشکل استفاده کنند. با این حال در صورتی که کاهش حجم عمیق باشد ممکن است لیفت با فیلرها پاسخگوی نیاز شما نباشد، در این صورت لازم است از سیلوئت استفاده کنید. از سیلوئت می توانید در کنار دیگر پرکننده های پوستی و سایر درمان ها بهره بگیرید که نتیجه عالی برای پوست شما داشته باشد. توجه داشته باشید قبل از انجام این کار حتماً با متخصص مشورت کنید که متوجه شوید، کدام یک از روش ها برای پوست شما جوابدهی بهتری دارد.

کاربردهای نخ سیلوئت در زیبایی | پزشک زیبایی اصفهان

نواحی قابل لیفت با نخ سیلوئت

معمولا برای لیفت این نواحی از نخ سیلوئت استفاده می‌کنند:

  • ابروها
  • خط فک
  • گونه‌ها و قسمت میانی صورت
  • گردن
  • افتادگی های نیمه پایینی صورت
  • غبغب

صفحه اینستاگرام پزشک زیبایی اصفهان ، دکتر مریم کشاورز

سایر کاربرد های نخ های سیلوئت

لازم به ذکر است که نخ سیلوئت صرف برای لیفت مورد استفاده قرار نمی گیرد. گاهی از این نخ ها برای فرم دهی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از این نوع نخ ها برای حجم سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

زمان استفاده از نخ های سیلوئت برای لیفت

همانطور که می دانید با افزایش سن، کم کم لک ها و چروک های پوستی پدید می آید. همچنین بافت زیر پوستی که شامل عضله و چربی است، تحلیل می رود، در ادامه خطوط پوستی عمیق تر می شود. که در واقع عامل این اتفاقات کاهش ساخت کلاژن نوع یک می باشد. با ادامه این روند زوایا و برجستگی های صورت کم کم صاف می شود، قابلیت کشسانی پوست کاهش می یابد، خط خنده عمیق تر می شود و همچنین گونه ها و لب نیز دچار افتادگی می شود. با این روال چهره شخص دارای حالتی منفی و خسته می شود.

 


مطالعه بیشتر :

چگونگی لیزر موهای زائد چانه

بررسی لیزر موهای زائد ابرو

انتقال چربی برای رفع خط اخم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *