کاربرد انواع مختلف ژل لب

کاربرد انواع مختلف ژل لب

بررسی کاربرد انواع مختلف ژل لب

در مطلب امروز سایت دکتر مریم کشاورز ، پزشک زیبایی اصفهان کاربرد انواع مختلف ژل لب را مورد بررسی قرار می دهیم. ژل لب دو نوع است،موقت و دائم. هر کدام کارایی و تاثیر متفاوت دارد و نیز می توان ذکر کرد که دارای عوارض و مزیت متفاوت اند.

در حقیقت بین ژل لب ها، ژل دائم طرفداران زیادی دارد و مردم بیشتر جذب مواردی می شوند که ماندگاری بالا دارد اما این ژل دارای سختی های منحصر به فرد است به طور مثال اگر بیمار پس از تزریق ژل از این کار پشیمان شود دیگر نمی تواند آن را در بیاورد پس باید در انتخاب خود بسیار احتیاط کنید. و بیشتر پزشکان توصیه می کنند که ژل موقت را به لب های خود تزریق کنید. در بین تمام این ژل ها می توان گفت که ژل های دارای هیالورونیک اسید محبوبیت و کاربرد بیشتری دارد چون لب شما را تا حد زیادی نرم و مرطوب می کند و در نهایت چهره بهتری خواهید داشت.

ژل هیالورونیک اسید

در واقع در این سال ها ماده هیالورونیک اسید بسیار بین مردم محبوبیت پیدا کرده و بسیاری از لوازم آرایشی بهداشتی دارای این ماده مفید اند و از لحاظ تقویت می توان گفت که جزء بهترین مواد تقویتی است که می تواند لب ها و صورت شما را نرم و مرطوب کند. اخیرا از این ماده در تمام کرم های مرطوب کننده و سرم های صورت استفاده می کنند. در ژل های لب نیز از این ماده استفاده می کنند که ماندگاری این ژل ها بین ۶ الی ۱۸ ماه متغیر است که پس از گذر این زمان نیاز است که آن را تمدید کنید. در حقیقت هنگام استفاده از این نوع ژل ها شما می توانید به راحتی لب های خود را به حالت اولیه خود برگردانید و هیچگونه عارضه ای با خود به همراه ندارد.

بازگشت از تزریق ژل به لب | پزشک زیبایی اصفهان

انواع مختلف برند و مواد ژل ها

در واقع یکی از بهترین نوع ژل، ژل لب ژوویدرم است که عوارض کمتر و ماندگاری بالا دارد.  این ژل خود دارای انواع مختلفی است که هر کدام کاربرد متفاوت اند. یکی از این ژل ها که مقدار هیالورونیک اسیدش بالاست ژل voluma XC است که گزینه مناسبی برای تزریق ژل گونه است. Vollure ژل دیگری است که می توان از آن برای تزریق ژل خط خنده استفاده کرد. ژل لب دیگری که در برجسته سازی لب ها تاثیر دارد ژل Volbella است که کاملا نرم کننده است و تورم کمتری با خود به همراه دارد. ذر ادامه متن بهترین ژل لب های دنیا در ایران را به شما معرفی خواهیم کرد:

  • ژل استايلج ساخته شده توسط فرانسه
  • ژل بلترو ساخته شده توسط آلمان
  • ژل ژوويدرم ساخته شده توسط آمريكا
  • ژل تئوسيال ساخته شده توسط سوئيس
  • ژل آلياكسين ساخته شده توسط ايتاليا

در واقع ژل هایی که معرفی کردیم دارای تائیدیه بین المللی اند و به شما توصیه می کنید. از این ژل های معتبر برای تزریق استفاده کنید و از ژل هایی که قیمت پایین دارند دوری کنید تا عوارض سنگینی به سراغتان نیاید و بدنتان آسیب نمی بیند.

صفحه اینستاگرام پزشک زیبایی اصفهان ، دکتر مریم کشاورز

افراد کاندید برای تزریق ژل لب

تزریق ژل لب برای اکثر افراد گزینه بسیار مناسبی است. چون عارضه کمتری دارد و برای تزریق باید حتما با پزشک خود صحبت کنید تا مجوز لازم برای تزریق داده شود. لازم به ذکر است که تنها نباید تزریق ژل لب را برای زیبایی چهره انجام داد و بهتر است که قبل از تزریق به تمام موارد از جمله معایب و مزایای آن و موقعیت جسمی و روحی توجه کرد و آمادگی بیمار را تائید کرد.


مطالعه بیشتر :

اقدامات مراقبتی بعد از آر اف فرکشنال

عوامل و نشانه های پیری پوست

روش های مختلف جوانسازی پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *