کاربردهای نخ سیلوئت در زیبایی

کاربردهای نخ سیلوئت در زیبایی

کاربردهای نخ سیلوئت در زیبایی چیست؟

لیفت با نخ سیلوئت که با عنوان ترد لیفت هم شناخته شده، یک روش جایگزین و بدون تهاجم برای لیفت صورت می باشد. در این مقاله از سایت دکتر مریم کشاورز ، پزشک زیبایی اصفهان به بررسی کاربردهای نخ سیلوئت در زیبایی خواهیم پرداخت.

چندسالی هم هست که محبوبیت پیدا کرده. این نخ های جذبی، که خارهای میکروسکوپی دارند، زیر بافت نرم قرار می گیرند. برای لیفت این بافت نرم استفاده می شوند.

امروز این صنعت با تغییرات زیادی روبرو شده است و با وجود تکنیک های مدرن می توانید زیبایی تان را با روش های ساده چند دقیقه ای به زمان قبل برگردانید. روش لیفت با نخ یک تکنیک کامل جدید است و مناسب برای افرادی است که با افزایش سن، حجم صورتشان کاهش چشمگیری داشته است. همه ما می دانیم که با کاهش حجم صورت افتادگی پوست در اطراف خط فک بیشتر خواهد شد و می تواند ظاهر شما را به اندازه ۵ سال بیشتر مسن نشان دهد. نخ سیلوئت به عنوان لیفت صورت عروسکی و غیر جراحی نیز شناخته می شود.

در لیفت صورت با نخ ها باید دقت و ظرافت کار بسیار بالا باشد و توسط فردی ماهر انجام شود. بنابراین، لازم است قبل از انجام این کار همه تحقیقات لازم را برای پیدا کردن یک مرکز زیبایی مناسب انجام دهید. لیفت صورت با نخ میتواند مزایا و معایب مختلفی داشته باشد که در ادامه به بحث درباره این موضوعات می پردازیم. اگر قصد دارید زیبای خود را بدون عمل های جراحی به دست آورید، این روش می تواند مقرون به صرفه، کم خطر باشد در این صورت می توانید با آرامش خاطر از این تکنیک استفاده و تا ۱۰ سال صورت تان را جوانتر نشان دهید.

مطلب پیشنهادی : نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد

نحوه جوانسازی با لیفت نخ

روش کار کلی لیفت صورت با نخ به این صورت است که از نخ های بسیار ظریف در زیر پوست استفاده می کنند. نحوه قرارگیری این نرخ ها در زیر پوست لازم است به دقت انجام شود. به دلیل جنس خاصی که دارند وجود آنها در زیر پوست شما می تواند کلاژن از دست رفته پوست را بازیابی کند. در نهایت پوست های شل و اضافی افتاده در کنار خط فک شما جمع خواهد شد در نتیجه صورت شما را جوان و بی نقص نشان می دهد.

از آنجایی که تکنیک لیفت نخ را به عنوان یک عمل جراحی نرم می شناسند، به این معنی که شما براحتی می توانید از این تکنیک استفاده کنید و نتایج بسیار مشابه با عمل جراحی را انتظار داشته باشید. این روش بسیار مناسب افرادی است که می خواهند خطرات قابل توجه عمل های سخت جراحی همچنین زیر چاقو رفتن را نداشته باشند و بدون از کار افتادگی یا طول درمان بتواند نتیجه را طی مدت زمان حداقل ۴۰ دقیقه روی صورت خود مشاهده کنند.

بررسی لیفت با نخ سیلوئت | پزشک زیبایی اصفهان

در لیفت صورت با نخ سیلوئت هیچ گونه برشی روی صورت شما به وجود نمی آید و در نتیجه بخیه ای نیز ایجاد نمی شود. در همین قدر به آن روش لیفت صورت با یک بخیه نیز می گویند زیرا دقیقاً همان جایی است که نخ وارد صورت شما شده است اما جای نگرانی نیست زیرا اینها را دقیقاً از خط رویش مو کنار گوش می زنند بنابراین اصلی توی چشم نخواهد بود.

صفحه اینستاگرام پزشک زیبایی اصفهان ، دکتر مریم کشاورز

بازگردانی مثلث جوانی با نخ سیلوئت

معمولاً اولین نشانه ای که افزایش سن در ظاهر بدن ما ایجاد می کند، تغییرات در بافت، استحکام و خاصیت ارتجاعی پوست خواهد بود. بنابراین متوجه شدید که با افزایش سن شما سن پوستتان نیز افزایش پیدا می کند.

به طور کلی 3 عامل اصلی وجود دارد که می تواند چهره را جوانتر نشان دهد و آن شامل:

  • گونه های برجسته،
  • حجم کامل چربی در گونه ها،
  • خط فک تمیز و مشخص

با افزایش سن، ظاهر شدن چینهای صورت و تغییر شکل خط فک امری طبیعی و غیر قابل اجتناب در صورت ما خواهد بود. ممکن است با وجود سن کم این خطها در صورتتان ایجاد شود و سنتان را بیش از آنچه که هست نشان دهد. در این صورت طبیعی است که افراد اعتماد به نفس خود را از دست بدهند. اما جای نگرانی نیست با وجود تکنولوژی های پیشرفته بر روش های نوین برای زیباسازی، براحتی و در زمان کم بدون آنکه زیر تیغ جراحی قرار بگیرید می توانید زیبایی از دست رفته تان را برگردانید و حداقل ۱۰ سال جوانتر به نظر برسید.

این کار با نخ سیلوئت امکان پذیر خواهد بود. روش نخ سیلوئت یک راه حل نوآورانه بوده که با اصلاح و سفت کردن حجم زیر پوست صورت میتواند جوانی را به شما هدیه دهد. یکی از مهم ترین دلایل استقبال از این روش، غیر جراحی بودن و نتایج طولانی مدتی است که برای بازسازی و زیباسازی پوست شما ارائه خواهد داد.

 


مطالعه بیشتر :

انواع ژل مورد استفاده در تزریق ژل

نگرانی های لیزر موهای زائد

جراحی فک و صورت با نخ سیلوئت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *