کاربردهای آر اف فرکشنال

کاربردهای آر اف فرکشنال

بررسی کاربردهای آر اف فرکشنال

در این مطلب از سایت دکتر مریم کشاورز ، پزشک زیبایی اصفهان به بررسی کاربردهای آر اف فرکشنال میپردازیم:

رفع چروک های پوستی :

آر اف فرکشنال در درمان چروک‌های پوستی تاثیر مناسبی دارد. این اثر در افرادی که آر اف انجام دادند طوری است که فقط بعد از گذشت یک ماه از درمان چروک‌های دور چشم خود می توانند نتیجه آن را مشاهده کنند.

درمان جوش های فعال :

یکی دیگر از کاربردهای آر اف درمان جوش صورت فعال است. هنگام درمان جوش صورت امکان دارد جوش ها بیشتر شود. در خانم هایی که مشکلات هورمونی دارند امکان دارد در سن ۳۰ تا ۴۰ سالگی هنوز جوش وجود داشته باشد. هنگامی که افراد برای جوان سازی صورت از آر اف استفاده می کنند کم شدن جوش های صورت را مشاهده می کنند.

سفت کردن غبغب و ناحیه فک :

سفت کردن غبغب و ناحیه فک یکی دیگر از کاربردهای آر اف است. این تاثیر آر اف بر پوست به ویژه در خانم‌ها تاثیر گذار است طوری که بعد از ۱ یا ۲ جلسه سفت شدن غبغب و ناحیه فک را مشاهده می کنند. ارزش این کار زمانی مشخص می‌شود که این تاثیر را با لیزر لیپولیز مقایسه کنید. لیزر لیپولیز عمل تهاجمی است و احتمال عوارض وجود دارد اما آر اف به عنوان یک روش غیر تهاجمی و بدون عارضه روش بسیار مناسبی است. آر اف برای سفت کردن پوست گردن تاثیر زیادی دارد. با توجه به نازکی پوست گردن می‌توان گفت که آر اف برای سفت کردن پوست گردن بسیار مناسب است.

کنترل بیش از اندازه ترشح چربی پوست :

یکی از کاربرد های آر اف درمان ترشح بیش از اندازه چربی پوست و درمان منافذ باز پوستی است. کم شدن ۷۰ تا ۸۰ درصد ترشح چربی صورت فقط بعد از ۱ جلسه آر اف دیده می شود. تنگ شدن منافذ پوستی نسبی است اما برای بیشتر افراد قابل قبول است.

درمان اسکار آکنه :

یکی دیگر از کاربردهای آر اف درمان اسکار اکنه است. آر اف در اسکارهای عمقی تاثیر زیادی دارد. این کاربرد در ترکیب با لیزر فرکشنال co2 اثر زیادی دارد. یکی از مزایای آر اف این است که بعد از آن نیاز به مراقبت کمتر است و افراد می توانند به فعالیت های خود ادامه دهند. درمان پوست‌های سبزه با آر اف به غیر از لیزر مشکلی به وجود نمی آورد.

صفحه اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان

 

درمان عرق کردن بیش از اندازه :

درمان عرق کردن بیش از اندازه یکی دیگر از کاربردهای آر اف است. این اثر طولانی مدت است اما طبق مکانیسم امکان دارد دائمی باشد. برای افرادی که از بوی بد عرق ناراضی هستند هم مناسب است.

بررسی نحوه کارکرد لیزر آر اف فراکشنال | پزشک زیبایی اصفهان

درمان ترک های پوستی :

این تکنولوژی در درمان ترک‌های پوستی تاثیر زیادی دارد طوری که شاید بهترین روش درمان استریا آر اف است. این تاثیر نسبی است و این به این معنی است که ترک‌های پوستی به طور کامل از بین نمی‌روند اما وضوح کمتری پیدا می‌کنند. با این وجود خطوطی که روی استریا به وجود آمده است از بین می‌رود.

سفت کردن پوست :

مهمترین کاربرد آر اف فرکشنال در سفت کردن پوست و درمان شلی پوست است. آر اف فرکشنال صورت این قابلیت را دارد که یک لیفتینگ بدون جراحی برای پوست به وجود بیاورد که در زیبایی پوست تاثیر زیادی دارد. این تاثیر یکی چند روز بعد از آر اف و یکی ۳ تا ۴ هفته بعد دیده می شود که اثر دوم چندین سال ماندگاری دارد. لیفت پوست با آر اف طوری واضح است که می‌توان از آن برای بالا بردن ابرو و درمان افتادگی پلک هم استفاده کرد.


مطالعه بیشتر :

نکات مهم در تزریق ژل لب

کاربردهای آر اف فرکشنال صورت

کربوکسی تراپی زیر چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *