ژل رووفیل چیست؟

ژل رووفیل چیست؟

ژل رووفیل چیست؟

ژل رووفیل ، فیلر لمسی نرمی است که برای ترمیم چین و چروک‌های سطحی، خطوط ریز و جای زخم‌های عمیق طراحی شده است تا متقاضیان حداکثر میزان احیای پوست را تجربه کنند. محصولات رووفیل بدلیل استفاده از پپتید بیومتریک ادعا می‌کنند که اثرات زیبایی در این محصولات طبیعی‌تر و ماندگارتر از سایر فیلرهای مبتنی بر هیالورونیک اسید است.

محصولات رووفیل برای برطرف کردن چین و چروک‌های سطحی و خطوط پنجه کلاغی صورت و بدن طراحی شده‌اند. رووفیل تنظیم کلاژن درون‌زا و هیالورونیک اسید را برای افزایش سفتی و لیفتینگ پوست انجام می‌دهد. بطور کلی، تکنولوژی پپتید بیومیمتیک دارای ویسکوزیته و خاصیت ارتجاعی بالاتر، افزایش اثر مدلسازی با ماندگاری بیشتر، افزایش پایداری ژل و تزریق روانتر ژل هیالورونیک اسید است.

بهترین پزشک زیبایی اصفهان | ژل رووفیل چیست؟

هیالورونیک اسید چیست؟

هیالورونیک اسید (HA) اسیدی طبیعی است که در مفاصل، مردمک چشم و پوست وجود دارد. این اسید از دو نوع قند (گلوکورونیک اسید و ان-استیل گلوکزامین) تشکیل شده است. هیالورونیک اسید، مرطوب کننده‌ترین ماده در جهان است. وظیفه اصلی این اسید،‌ جذب آب و همچنین شاداب، جوان و مرطوب نگه داشتن پوست است. از آنجاییکه بدن انسان بطور طبیعی هیالورونیک اسید تولید می‌کند، حساسیت به این ماده غیر ممکن است. با افزایش سن میزان هیالورونیک اسید و همچنین فیبرهای کلاژن بدن کاهش می‌یابد. این کاهش منجر به از بین رفتن آبرسانی و خاصیت ارتجاعی شده و در نتیجه بدن پیرتر به نظر می‌رسد، بنابراین چین و چروک‌ها بوجود می‌آیند و پوست شروع به افتادگی و آویزان شدن می‌کند. افزودن هیالورونیک اسید به پوست باعث احیای کلاژن شده و ظاهر را شاداب‌تر و سرحال‌تر می‌کند. این اسید همچنین عنصر اصلی ساختاری بافت همبند است.

 


دکتر مریم کشاورز

پزشک زیبایی اصفهان

برای مشاهده پیج اینستاگرام خانم دکتر مریم کشاورز کلیک کنید.


مطالب پیشهادی :

بهترین تزریق ژل لب اصفهان

فیلر چیست 

تزریق فیلر برای خط خنده

فیلر زیر چشم چیست؟

توصیه های درمانی پروفایلو

سوالات متداول تزریق پروفایلو

موارد استفاده از مزوتراپی

موارد استفاده از ژل پروفایلو

زاويه سازی صورت با تزريق چربی

زاويه سازی و مادلينگ صورت

تزریق فیلر پشت دست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *