چه زمانی به پزشک زیبایی مراجعه کنیم؟

چه زمانی به پزشک زیبایی مراجعه کنیم؟

چه زمانی به پزشک زیبایی مراجعه کنیم؟

در صورت داشتن موارد زیر، می‌توانید به یک پزشک زیبایی مراجعه کنید:

متوجه علائم پیری در ظاهر خود شده‌اید – روش‌های زیبایی در دسته‌ی درمان‌های ضد پیری نیز قرار می‌گیرند زیرا این روش‌ها با علائم شایع مرتبط با بالا رفتن سن سر و کار دارند، از جمله افتادگی پوست به خاطر کاهش تولید کلاژن در بدن (یک پروتئین فیبری که به بافت پوست سفتی و انسجام می‌دهد) و کند شدن متابولیسم که می‌تواند منجر به تولید چربی بیش از حد و ناخوشایند شود.

 

می‌خواهید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید– درمان‌های زیبایی می‌توانند به بهبود قابلیت‌های روانی و اجتماعی بیماران کمک کند. یک ظاهر فیزیکی بهتر غالباً روحیه را تقویت می‌کند، اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و منجر به رضایت بهتر فرد از خود می‌شود.

دچار تروما و جراحتی شده‌اید که ظاهر شما را تحت تأثیر قرار داده است – خشونت و سوانح رانندگی می‌توانند صدمات جراحتی را در بدن ایجاد کنند که ممکن است آنقدر شدید باشد که منجر به بدشکلی، قطع عضو (از بین رفتن اندام) یا کاهش قابل‌توجهی در عملکرد بدن شود. به‌طور مثال، سوختگی می‌تواند پوست را جمع کند و حرکات اندام را محدود کند.

شرایط و بیماری خاصی در شما تشخیص داده شده است – درمان‌های زیبایی می‌توانند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه یا کنترل کننده برای برخی بیماری‌ها در نظر گرفته شود که می‌تواند ظاهر فیزیکی بیمار را تغییر دهد. این موارد شامل سرطان، دیابت، چاقی، عدم تعادل هورمونی، هایپرهیدروز (تعریق بیش از حد)، هیرسوتیسم (پرمویی بدن)، آلرژی و بیماری‌های خود ایمنی مانند لوپوس و پسوریازیس است.

 خانم دکتر مریم کشاورز

پوست، مو، زیبایی

پزشک زیبایی اصفهان

جهت اطلاع از آدرس و شماره های تماس خانم دکتر لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *