پلاسما پلک

پلاسما پلک

پلاسما پلک

پلاسما پلک در حال حاضر به روز ترین ، کم عوارض ترین و ارزان ترین روش برای رفع افتادگی پلک و جوانسازی اطراف چشم میباشد که به وسیله دستگاه پلاسماجت و توسط پزشک انجام میگیرد. و در واقع می توان گفت که یکی از مهمترین کاربردهای پلاسما جت ، درمان افتادگی پلک میباشد. این روش افرادی که پلک بالایی آنها را پوست اضافه پوشانده است و یا به عبارتی به میزان خفیف تا متوسط به افتادگی پلک دچار شده اند را تحت درمان قرار دهد و نتایج شگفت انگیزی را به همراه دارد .

پلاسما پلک در حال حاضر به روز ترین ، کم عوارض ترین و ارزان ترین روش برای رفع افتادگی پلک و جوانسازی اطراف چشم می باشد که به وسیله دستگاه پلاسماجت و توسط پزشک انجام میگیرد. و در واقع می توان گفت که یکی از مهمترین کاربردهای پلاسما جت ، درمان افتادگی پلک میباشد. این روش افرادی که پلک بالایی آنها را پوست اضافه پوشانده است و یا به عبارتی به میزان خفیف تا متوسط به افتادگی پلک دچار شده اند را تحت درمان قرار دهد و نتایج شگفت انگیزی را به همراه دارد .

مزیت پلاسما جت پلک

  • لیفت پلک با پلاسما جت از طریق سیستمی بسیار دقیق انجام می شود که مانع منتقل شدن حرارت به بافت های اطراف پلک می شود ؛ بدیهی است که این مزیت برای ناحیه ای حساسی همانند پلک یک اصل به حساب می آید . این در حالی است که روش هایی مانند آر اف فرکوئنسی یا شماری از لیزرها نمی توانند تا این اندازه دقت داشته باشند و همین می تواند احتمال خطر را در این روش ها افزایش دهد .
  • از آنجایی که در این روش هیچ گونه برشی بر روی سطح پوست ایجاد نمی شود به همین دلیل نیازی به بخیه هم نیست و فرد می تواند در مدت زمان کوتاهی به سرکار خود بازگردد و لازم نیست دوره بهبودی طولانی مدتی را پشت سر بگذارد . از طرفی برش نخوردن پوست به معنای عدم ایجاد اسکار و جای زخم هم می باشد .
  • لیفت پلک با پلاسما جت علاوه بر رفع پوست اضافی پلک می تواند به درمان پوست های آکنه ای ، برطرف کردن چروکهای اطراف دهان و چشم نیز بپردازد و ابروها را نیز تا حدودی بالا ببرد .

 

  • رفع افتادگی پلک با پلاسما نیازی به بیهوشی و جراحی ندارد از این رو عارضه خاصی ندارد نسبت به روش های جراحی که سرشار از عارضه اند !
  • این روش بهترین جایگزین برای روش های جراحی پلک به حساب می آید که علاوه بر درمان افتادگی پلک ، ‌می تواند خطوط عمیق صورت را نیز تا حدودی از بین ببرد .
  • از پلاسما جت پلک بالا می توان به عنوان راهکاری برای برطرف کردن پوست کمی که پس از جراحی بلفاروپلاستی باقی مانده است استفاده کرد .
  • در این روش با اینکه حدود ۷۰% پوست اضافه پلک برداشته می شود اما مشکلات روش های جراحی مثل خطر باز ماندن پلک را ندارد.
  • طی تحقیقی انجام شده پس از کاهش افتادگی پلک با پلاسما جت در میان طیف های متفاوتی از زنان و مردان نتیجه ای که حاصل شد این بود که 100 درصد افراد از نتیجه کار پلاسما جت شان راضی بوده اند .

 خانم دکتر مریم کشاورز

پوست، مو، زیبایی

دارای مدرک مدیکال لیزرتراپی از کانادا

جهت اطلاع از آدرس و شماره های تماس خانم دکتر لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *