پزشک زیبایی چه روش‌های غیر جراحی انجام می‌دهد؟

پزشک زیبایی چه روش‌های غیر جراحی انجام می‌دهد؟

پزشک زیبایی چه روش‌های غیر جراحی انجام می‌دهد؟ | امروزه تقریباً همه می‌دانند که بوتاکس و لیزر موهای زائد چیست، اما هنوز بسیاری از آن‌ها اصطلاح پزشک زیبایی را نمی‌دانند. پزشکان پزشک زیبایی، احتمالاً ارائه دهنده‌ی بیشترین خدمات زیبایی مانند بوتاکس و لیزر مو هستند. هنگامی‌که به یک پزشک پزشک زیبایی راجعه می‌کنید، شما به یک پزشک متخصص و ماهر مراجعه کرده‌اید که در انجام روش‌های حداقل تهاجمی تخصص دارد که به بیماران در حفظ ظاهر و جوانی خود کمک می‌کند. این متخصص همچنین می‌تواند به افرادی که دارای مشکلات جزئی پوستی و پزشکی مانند آکنه شدید یا سوختگی هستند، خدمات ارائه دهد.

عمل‌های زیبایی برای صورت

یک پزشک  زیبایی می‌تواند از چهره شما مراقبت کند، چه شما بیست ساله باشید و یا نگران علائم پیری در آینده باشد یا در حال حاضر چین و چروک‌های در صورتتان دارید. از روش‌های ساده تزریق مانند بوتاکس گرفته تا روش‌های پیشرفته‌تر با استفاده از دستگاه‌های لیزر، هدف از این درمان‌ها این است که صورتتان را تازه و جوان و با پوستی مرطوب و زیبا نگه دارید.

این اعتقاد معمولاً وجود دارد که فقط خانم‌ها این عمل‌ها را انجام می‌دهند، اما این روش‌ها روز به روز در بین مردان نیز محبوب‌تر می‌شوند. مردان نیز مانند زنان دچار خطوط، چین و چروک و افتادگی پوست می‌شوند، بنابراین جای تعجب نیست که آن‌ها نیز می‌خواهند ظاهر جوانی خود را حفظ کنند.

برخی از روش‌های زیبایی صورت نیز ممکن است برای مشکلات رنگ‌دانه پوست (لکه‌ها)، آکنه، جای زخم و سایر مشکلات جدی‌تر روی پوست مورد استفاده قرار گیرد. این درمان‌ها فقط در مورد ظاهر نیست.

روش‌های زیبایی برای بدن

عمل‌هایی که در سایر اندام‌های بدن انجام می‌شود، معمولاً برای جوان‌سازی یا متناسب کردن ناحیه مشکل‌دار طراحی می‌شوند. به طور مثال، ممکن است شخصی برای تزریق فیلر جوانسازی در سینه‌ها یا باسن مراجعه کند، در حالی که دیگری برای جوان سازی دست مراجعه می‌کند. هر چیزی که شما را در مورد اندام گردن به پایینتان آزار دهد، می‌تواند توسط یک پزشک  زیبایی قابل معالجه باشد.

روش‌های زیبایی برای مو

کاشت مو، خدمات ترمیم مو و لیزر موهای زائد، همگی توسط پزشک زیبایی انجام می‌شود. این خدمات می‌توانند برای راحتی بیمار انجام شوند، مانند انجام خدمات رفع موهای زائد بدن. این خدمات همچنین می‌توانند برای کسانی که موهای نازک و کم‌پشت دارند (ناشی از روند طبیعی پیری یا به خاطر یک بیماری) انجام شود. این خدمات باید توسط یک پزشک زیبایی و دوره‌دیده ارائه شود تا به‌جای نتایج خوب، آسیب‌های بیشتری به شما نرسد.

سایر خدمات ارائه شده توسط پزشکان زیبایی

برخی پزشکان زیبایی همچنین درمان‌های بلند مدتی را ارائه می‌دهند که شامل مکمل‌هایی منحصربه‌فرد، روش‌های زیبایی، کرم‌ها، لوسیون ها و سایر محصولات ساخته شده یا ارائه شده توسط یک پزشک معین می‌شوند. همه پزشکان این خدمات را ارائه نمی‌دهند، اما بهترین متخصصان زیبایی، حداقل برای افرادی که نیازهای خاصی دارند برنامه‌هایی را در نظر می‌گیرند.

یک پزشک زیبایی به خوبی آموزش دیده است و خدمات گسترده‌ای را در یک محیط پزشکی امن ارائه می‌دهد. این متخصصان نسبت به سایر ارائه‌دهندگان بسیاری از خدمات زیبایی پایه و کم‌تجربه و کاملاً آموزش ندیده، قابل اعتمادتر هستند.

اگر می‌خواهید به یک پزشک زیبایی مراجعه کنید، همیشه باید روند درمانتان با یک مشاوره اولیه شروع شود. پزشک باید پوست شما یا مناطق مورد نظر دیگر در بدنتان را بررسی کند و مناسب‌ترین روش درمانی را برای شرایط خاص شما تعیین کند. ممکن است از اینکه چه روش زیبایی را می‌خواهید انجام دهید، ایده‌ای در ذهن داشته باشید، اما پزشک ممکن است روش دیگری را انجام دهد که حتی بهتر عمل کند.

پزشک زیبایی چه روش‌های غیر جراحی انجام می‌دهد؟

 خانم دکتر مریم کشاورز

پوست، مو، زیبایی

پزشک زیبایی اصفهان

جهت اطلاع از آدرس و شماره های تماس خانم دکتر لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *