نمونه تزريق فيلر لب

نمونه تزريق فيلر لب

نمونه تزريق فيلر لب

تزريق فيلر لب | پزشک زیبایی اصفهان

نمونه تزريق فيلر لب ✨ به خطي كه از نوك بيني به برجستگي چانه وصل شده دقت كنيد در حالت عادي فاصله لب بالا ٤ميليمتر و لب پايين ٢ميليمتر از اين خط بايد باشد در عكس قبل از تزريق فاصله بسيار زياد حدود يك سانت در لب بالا و ٢سانت در لب پايين بود بنابراين ميزان جلو اوردن لب پايين بايد خيلي بيشتر از لب بالا بود و لب بالا به گونه اي تزريق ميشد كه اصطلاحا اردكي نشود ✨✨✨ اين مدل لب يكي از مشكل ترين تزريقات لب است.

سوالات رایج درمورد تزریق فیلر لب

3. فیلر، لب را چه شکلی خواهد کرد ؟

هر پزشک فرمول و تکنیک خاص خودش را دارد. برای مثال ممکن است برای بیمار های مسن خود از نوع خاصی از فیلر ها استفاده کنند درحالی که برای بیمار های جوان تر از نوعی دیگری از فیلر استفاده کنند. زیبایی شناسی پزشک در انتخاب نوع فیلر توسط آن پزشک از اهمیت بالایی برخوردار است .

4. چگونه می‏توان پزشک مناسبی برای تزریق فیلر لب انتخاب کرد ؟

برای جلوگیری از ایجاد مشکل، تزریق فیلر لب فقط و فقط باید توسط پزشک متخصص دارای مجوز انجام شود و بهتر است قبل از انتخاب پزشک، از نمونه کار های پزشک مورد نظر که قبلا انجام داده است دیدن شود. این بهترین راه برای انتخاب بهترین پزشک است .

5. آیا فیلر لب خطرناک است ؟

بهتر است قبل از تصمیم نهایی، این روش را به عنوان یک روش تهاجمی با احتمال بروز خطرات جدی مانند انسداد عروقی ( البته این اتفاق نادر است اما ممکن است منجر به از بین رفتن بافت ها شود ) در نظر گرفت .

6. بعد از تزریق فیلر، لب ها به چه اندازه بزرگ می ‎شوند ؟

بهتر است که میزان فیلری که قرار است تزریق شود به اندازه ای باشد که لب ها را به اندازه طبیعی بزرگ کند، نه بیش از حد معمول. با این وجود، بعد از تزریق فیلر، لب ها متورم می ‎شوند.باید صبر کرد تا تورم آن بخوابد تا شکل واقعی آن مشخص شود. بنا به گفته دکتر ادریس، تزریق در یک جلسه نباید بیشتر از یک سرنگ باشد .

 


دکتر مریم کشاورز

پزشک زیبایی اصفهان

برای مشاهده پیج اینستاگرام خانم دکتر مریم کشاورز کلیک کنید.


مطالب پیشهادی :

مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

انواع روشهای جوانسازی دست

جوانسازی پوست

مشاوره پیش از جوانسازی پوست

دوره نقاهت جوانسازی پوست

کاهش خط خنده و ورزش‌های موثر برای