مزایای فیلر رووفیل

مزایای فیلر رووفیل

مزایای فیلر رووفیل

در این نوشتار به بررسی مزایای فیلر رووفیل می پردازیم:

بیوتکنولوژی پیشرفته

رووفیل دارای هر دو ویژگی فیزیکی دوفازی و تک فازی که توسط ترکیبی از تکنولوزی پیشرفته پپتید بیومیمتیک و کراس لینک هیالورونیک اسید ارائه می شود است که باعث به روزرسانی کیفیت ویسکوزیته ژل و خاصیت ارتجاعی شده و پروسه درمانی نرمتر و روان‌تری دارد.

رووفیل حاوی غلظت بالاتری ازهیالورونیک اسید آزاد است و بجای استفاده از پلی(بوتیلن سوکسینات) (PBS) موجود در بین مولکول‌های هیالورونیک اسید که منجر به افزایش پایداری ژل هیالورونیک می شوند و ماده‌ای ایمن با ترکیبات طبیعی است، به پپتیدها متصل می‌شود.

ماندگاری طولانی مدت

فیلر رووفیل ماندگاری طولانی مدتی دارد که حداقل ۱۰ الی ۱۲ ماه باقی می‌ماند و این ماندگاری غیرقابل مقایسه است. مهار شدید هیالورونیداز درون زا باعث افزایش ماندگاری ژل در بافت‌ها می‌شود. رووفیل برای افزایش سفتی و لیفت پوست، کلاژن درون زا و هیالورونیک اسید را تنظیم می‌کند. بطور کلی، تکنولوژی پپتید بیومیمتیک دارای ویسکوزیته و خاصیت ارتجاعی بالاتر، افزایش اثر مدلسازی با ماندگاری بیشتر، افزایش پایداری ژل و تزریق روانتر ژل هیالورونیک اسید است.

بهترین پزشک زیبایی اصفهان | مزایای فیلر رووفیل

ظاهر طبیعی

فیلر رووفیل خاصیت سفت کنندگی و تاثیرات ضد چین و چروک فوق العاده با ظاهری کاملا طبیعی دارد. این روش، درمان تزریقی بدون عارضه‌ای است که حداقل میزان جای زخم را دارد. رووفیل با استفاده از ترکیبات جدید و فعال باعث رفع چین و چروک‌ها شده و در نتیجه برای بیمار ظاهری طبیعی و جذاب می سازد.

ایمنی

فیلر رووفیل ایمن‌ترین درمال فیلر هیالورونیک اسید است که توسط پپتیدها و محصولات کاملا تائید شده در بازار فعلی فیلرها، ساخته شده است.

کیفیت بالای هیالورونیک اسید و پپتیدهای بیومیمتیک بی‌خطر هستند و هیچ عارضه جانبی ندارند و همچنین قابل تجزیه در بدن هستند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که بیماران نسبت به روش شکل دهی و حجم دهی غیرجراحی و کم تهاجمی اطمینان حاصل کنند.

نتایج فوری

فیلر رووفیل نتایج فوری با درمان زیبایی سفارشی تولید می‌کند که توسط مطالعات کاملا بالینی تائید شده است. پس از تزریق بیمار به سرعت به فعالیت‌های روزمره خود بازمی‌گردد و دوره بهبودی پس از درمان در این روش کوتاه مدت است.

رووفیل بر اساس پپتیدهای عملکردی قابل توجه، قادر به تنظیم واقعی کلاژن درون‌زا و هیالورونیک اسیدی است که با فیبروبلاست‌های انسانی ترکیب شده، و همچنین مقاومت بسیار زیادی در برابر آنزیم از خود نشان می‌دهد که باعث ماندگاری بیشتر رووفیل در بافت می‌شود.

 


دکتر مریم کشاورز

پزشک زیبایی اصفهان

برای مشاهده پیج اینستاگرام خانم دکتر مریم کشاورز کلیک کنید.


مطالب پیشهادی :

بهترین تزریق ژل لب اصفهان

تزریق فیلر برای خط خنده

فیلر زیر چشم چیست؟

توصیه های درمانی پروفایلو

موارد استفاده از مزوتراپی

زاويه سازی صورت با تزريق چربی

تزریق فیلر پشت دست

ژل رووفیل چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *