مزایای ساکشن غبغب

مزایای ساکشن غبغب

مزایای ساکشن غبغب

از مزایای ساکشن غبغب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • دوران نقاهت کوتاه پس از عمل: یکی از مهمترین مزایای ساکشن غبغب دوران نقاهت کوتاه مدتی است که پس از عمل باید طی شود از آنجایی که افراد مراجعه کننده برای برطرف کردن غبغب، به دنبال روشی برای زیبا سازی چهره خودشان هستند تا از دوره نقاهت کوتاهی برخوردار باشد و بتوانند پس از انجام عمل جراحی به فعالیت‌ های روزانه خود بپردازند این عمل جراحی گزینه مناسبی برای آنها محسوب می ‌شود.

 

  • مدت کوتاه برای ساکشن غبغب: برخی از عمل‌ های زیبایی نیاز به زمان بسیار زیادی دارند. یکی از مزایای ساکشن غبغب انجام این عمل جراحی در زمان بسیار کوتاه است. در صورتی که یک پزشک متخصص را برای خودتان انتخاب کنید می ‌توانید کلیه چربی‌ های موجود در ناحیه گردن را در مدت کوتاهی از بین ببرید.

 

  • نداشتن درد در هنگام خروج چربی‌ ها: یکی دیگر از مزایای ساکشن غبغب عدم وجود درد در هنگام خروج چربی‌ های این ناحیه است. زمانی که پزشک چربی‌ ها را از این ناحیه خارج می‌ کند بیمار هیچ دردی حس نخواهد کرد.

 

  • انجام ساکشن غبغب به صورت سرپایی: افراد زیادی هستند که پس از استفاده از دارو های بیهوشی دچار عوارض زیادی می ‌شوند. از آنجایی که انجام ساکشن غبغب نیازی به داروی بیهوشی نداشته و به صورت سرپایی انجام می ‌شود می‌ تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

مزایای ساکشن غبغب | پزشک زیبایی اصفهان

دکتر مریم کشاورز ، پزشک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید.

مراقبت قبل از ساکشن غبغب

توجه به مراقبت قبل از ساکشن غبغب بسیار مهم است و پزشک حتما پیش از انجام ساکشن غبغب به شما آنها را خواهد گفت.

قبل از عمل ساکشن غبغب از مصرف دخانیات و داروهای رقیق کننده ی خون مانند آسپرین خودداری کنید و اگر شرایط یا بیماری خاصی دارید با پزشک درمیان بگذارید.

لباس راحت با یقه ی گشاد به همراه داشته باشید که تعویض آن پیش از ساکشن غبغب راحت باشد.

 

 


مطالب پیشنهادی:

مراحل انجام ساکشن غبغب

ساکشن غبغب چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *