مراحل انجام ساکشن غبغب

مراحل انجام ساکشن غبغب

مراحل انجام ساکشن غبغب

عمل ساکشن غبغب با قرار دادن یک لوله کوچک به نام کانولا در غبغب و نواحی چانه انجام می شود.

که با استفاده از مکش ملایم، مقادیر کم و استراتژیک چربی از هر محل خارج می شود. نتیجه ی ساکشن غبغب یک نمای صاف تر و یکنواخت تر با کاهش میزان چربی زیر چانه است.

پزشک جراح چانه و گردن را معاینه می‌کند و با ماژیک نشانه ‌هایی ایجاد می‌کند تا نواحی را که کانول ‌های خود را در آن وارد می‌کند، علامت گذاری کند.

بعد پوست با یک محلول ضد عفونی کننده که برای کاهش خطرات عفونت مورد استفاده قرار می گیرد، به طور کامل تمیز می شود.

سپس جراح دارو های آرام بخش را در صورت تمایل تجویز می کند یا بی حس کننده موضعی را به پوست تزریق می کند. سپس، چندین برش کوچک در پوست ایجاد می کنند که به اندازه کافی مناسب باشد تا کانول لیپوساکشن را از آن ها عبور دهد.

در مرحله ی بعد، یک کانول ساکشن را وارد می کند و از یک حرکت عقب و جلو یا بادکش برای حذف چربی اضافی استفاده می کند. پزشک می بایست با دقت بالا و مهارت کافی توجه به میزان چربی برداشته شده از هر ناحیه داشته باشد تا اطمینان حاصل کند ظاهر صاف و یکنواختی در صورت حاصل خواهد شد.

در نهایت در صورت لزوم ناحیه ی مورد نظر بانداژ می شود. این کار معمولا شامل یک بند مخصوص چانه برای حمایت از پوست در مدت زمان بهبود است.

مراحل انجام ساکشن غبغب | پزشک زیبایی اصفهان

دکتر مریم کشاورز ، پزشک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید.

چه افرادی برای لیپوساکشن غبغب مناسب هستند؟

حذف چربی غبغب همیشه بهترین انتخاب برای افرادی که به دنبال بهبود ظاهر خود هستند نیست. بررسی و ارزیابی موارد مختلف ضروری است تا تصمیم گیری شود که آیا لیپوساکشن برای شما مناسب است یا خیر. اگر پوست شما ارتجاع خوبی دارید، احتمالاً لیپوساکشن غبغب روش درمانی مناسبی برای شما باشد. اما اگر پوست شما بسیار کشیده و شل باشد ممکن است پس از حذف چربی اضافه، پوست به صورت مطلوب به حالت اول خود بازنگردد و لذا نتایج مطلوبی حاصل نشود. بنابراین، بررسی درست و ارزیابی این موضوع توسط یک متخصص از اهمیتی بالایی برخوردار است.

 


مطالعه بیشتر:

ساکشن غبغب چیست؟

موارد منع و عوارض مزوتراپی غبغب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *