مدت زمان بهبودی تزریق فیلر در زیر چشم چقدر است؟

مدت زمان بهبودی تزریق فیلر در زیر چشم چقدر است؟

مدت زمان بهبودی تزریق فیلر در زیر چشم چقدر است؟

مدت زمان بهبودی تزریق فیلر : تزریق فیلر در زیر چشم روشی بسیار دشوار و ظریف است. پزشکان زیبایی بسیار کمی به دلیل پیچیدگی در درمان این ناحیه ، این تزریقات را انجام می‌دهند. اگرچه شما در این روش به صورت فوری متوجه تغییراتی در ظاهر خود خواهید شد ، اما اغلب اوقات چندین هفته طول می‌کشد تا نتایج نهایی درمان را ببینید. بر خلاف تزریق پرکننده در جای دیگر صورت ، درمان ناحیه زیر چشم معمولاً یک عمل یک جلسه‌ای نیست. برای بهینه سازی نتایج ، گاهی اوقات کمی “افزایش سرعت” یا پرکننده اضافی مورد نیاز است. بسیار مهم است که برای انجام مراحل درمانی ، به قرار ملاقات های برنامه ریزی شده خود پایبند باشید. هیچ هزینه‌ای برای قرارهای پیگیری وجود ندارد ، مگر اینکه ویالهای اضافی پر کننده به ناحیه زیر چشم شما تزریق شود.

روند بهبودی بین بیماران بسیار متفاوت است. پزشک به بیماران توصیه می‌کند که در صورت امکان تا یک هفته  بعد از عمل مرخصی بگیرید. بعضي از بيماران به مدت يك يا دو هفته بعد از آن ظاهری ناخوشايند دارند اما بسياري از بيماران چند روز بعد از تزریق خوب به نظر می‌رسند. هیچ راهی برای شناخت این موضوع پیش از زمان تزریق وجود ندارد. احتمالاً روز بعد از درمان بسیار ناخوشایند به نظر خواهید رسید. وحشت نکنید – اوضاع بسیار بهتر خواهد شد!

کبودی

کبودی بعد از عمل بسیار متداول است و گاهی شدید است. کبودی معمولاً روز بعد از عمل به بیش‌ترین حد خود می‌رسد و بعد از آن آرام آرام بهتر می‌شود. در بیشتر بیماران ، دو هفته بعد از عمل کبودی از بین رفته یا تقریباً بسیار کم می‌شود. در یک زیر مجموعه کوچک از بیماران (کمتر از 1٪) ، ممکن است کبودی طولانی مدت وجود داشته باشد که ماه‌ها طول می‌کشد تا کاملاً برطرف شود. این مورد غیر معمول است ، اما هنگامی که اتفاق می‌افتد ، کبودی طولانی مدت معمولاً خفیف است و می‌توان به راحتی با آرایش پوشانید.

تورم

تورم بعد از عمل معمولاً 1-2 روز بعد از تزریق به اوج خود می‌رسد. در بیشتر بیماران ، تورم بعد از 4-5 روز بسیار بهتر می‌شود، اما تورم خفیف تر وجود دارد که هفته‌ها طول می‌کشد تا کاملاً برطرف شود.

پزشک زیبایی اصفهان | مدت زمان بهبودی تزریق فیلر

ایجاد توده

فیلرهای زیر چشم غالباً بعد از انجام عمل می‌توانند به صورت توده به نظر برسند. ظاهر توده مانند معمولاً طی 2-3 هفته بعد از عمل بهبود می‌یابد. اگر هنوز هم بعد از چند هفته در ناحیه زیر چشم خود احساس توده می‌کنید، پزشک ماساژ ناحیه تزریق شده را توصیه می‌کند و به شما نشان می‌دهد که چگونه این کار را به درستی انجام دهید. توده‌های ماندگار گاهی اوقات نیاز به حل شدن با هیالورونیداز دارند. هیالورونیداز نوعی آنزیم است که برای حل کردن فیلر تزریقی استفاده می‌شود.

 

برای مشاهده پیج اینستاگرام خانم دکتر مریم کشاورز کلیک کنید.


مطالب پیشهادی :

بهترین تزریق ژل لب اصفهان

فیلر چیست 

تزريق فيلر بيني

تزریق فیلر برای خط خنده

فیلر چانه

نتیجه تزریق فیلر برای چانه

فیلر زیر چشم چیست؟

مزایای استفاده از فیلرهای زیر چشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *