فیلر گونه

فیلر گونه

تزریق فیلر گونه اصفهان:

فیلر گونه اصفهان | گونه بخش بسیار مهم میانه صورت است که معمولاً با بالا رفتن سن می‌افتد و حالت برجسته بودن خود را از دست می‌دهد. صاف بودن گونه ها ممکن است سبب ایجاد ظاهر خسته در فرد شود و شخص پیرتر به نظر برسد.

نتیجه این تغییرات افتادگی ناحیه کنار فک و ایجاد خط‌ها و چین‌هایی در قسمت لب و بینی (خط کشیده شده از گوشه بینی تا گوشه دهان) است. بنابراین یکی از مسائلی که در زمان جوان‌سازی صورت به آن توجه ویژه‌ای مبذول می‌شود، تقبل هزینه عمل گونه‌گذاری برای جبران حجم از دست رفته گونه است.

حجم کم گونه باعث می‌شود تا صورت صاف به نظر بیاید و از انحناهای طبیعی گونه‌های پر که به صورت جوانی و شادابی می‌بخشند، محروم گردد. به علاوه بخش میانی گونه از پلک پایین حمایت می‌کند و در بسیاری از موارد برجسته و حجیم کردن گونه دراز بین رفتن پف زیر چشم نیز مؤثر است. که یکی از روش‌های حل این مشکل گونه‌گذاری بدون جراحی است.

از فیلردرمی می توان به شکل موفقیت آمیزی جهت حجم دهی به ناحیه میان صورت و افزایش برجستگی ناحیه گونه استفاده کرد. برجستگی استخوان‌های گونه به طور قابل توجهی به زیبایی طبیعی صورت ما می‌‌افزاید. بسیاری از افراد برجستگی استخوان‌‌های گونه را می‌پسندند، زیرا آن را نشانه‌ای از زیبایی می‌دانند.

افزایش سن و کاهش وزن می‌تواند باعث از دست دادن ظاهر زیبا و جوان گونه‌های شما شده و ظاهر شما را لاغر و خسته نشان دهد. اما تزریق چربی و یا ژل به گونه‌ها (گونه‌گذاری) می‌تواند حجم از دست رفته را به صورت شما بازگردانده، مانند عمل تزریق چربی به صورت که باعث از بین رفتن خطوط و چین و چروک‌ها می‌شود، برجستگی استخوان گونه را افزایش دهد و خطوط کنتور صورت و تقارن آن را بهبود بخشد.

فیلر گونه اصفهان

با کمک فیلر چگونه می‌توان گونه ها را تغییر داد؟

اگر گونه‌ها مسطح و بدون برجستگی باشند، صورت حالتی خسته پیدا می‌کند و به نظر پیرتر می‌آید. برای برجسته کردن گونه‌ها می‌شود از کار گذاشتن ایمپلانت با کمک جراحی هم استفاده کرد، اما جراحی دردسرهای خودش را دارد. بنابراین با استفاده از فیلر مناسب راحت‌تر می‌توان به گونه شکل داد، آن را برجسته کرد و مسطح بودن آن را از بین برد.

از نظر زیباشناختی چانه باید چه شکلی داشته باشد؟

با گذشت زمان و افزایش سن، ممکن است شکل محدب قسمت میانی صورت از بین برود و این قسمت مسطح و یا حتی فرورفته شود. همچنین با افزایش سن توده بافت نرم گونه‌ها به سمت پائین جا‌به‌جا می شود و بافت چربی این ناحیه حجم کم‌تری پیدا می‌کند و خطی فرورفته به موازات خط خنده بر روی صورت ایجاد می‌شود. از نظر زیبا‌شناختی گونه‌ها باید برجستگی داشته باشند و نباید مسطح یا فرورفته باشند و همچنین نباید خطی به موازات خط خنده بر روی صورت دیده شود.

آیا تزریق فیلر برای گونه دردناک است؟

تزریق فیلر برای چانه تحت بی‌حسی موضعی انجام می شود. برای این منظور ماده بی‌حس کننده در ناحیه گونه تزریق می‌شود. نگران نباشید ازریق بی‌حس کننده موضعی با سرنک انسولین که سوزنی باریک و ظریف دارد انجام می شود و دردناک نیست.

 چه مقدار فیلر برای شکل دادن به چانه لازم است؟

تزریق فیلر برای برجسته کردن گونه ها عمقی انجام می‌شود. بنابراین در مقایسه با دیگر موارد تزریق فیلر نیاز به حجم بیشتری وجود دارد. معمولا برای برجسته کردن هر دو گونه نیاز به تزریق 3 میلی لیتر فیلر می‌شود.

نتیجه تزریق فیلر برای چانه چه موقع ظاهر می‌شود؟

بلافاصله بعد از تزریق فیلر در ناحیه گونه برجسته شدن گونه‌ها مشهود می‌شود بهتر است 4 هفته بعد از تزریق به پزشک مراجعه کنید تا او بتواند وضعیت فیلر تزریق شده را بررسی کند و در صورت لزوم ترمیم انجام بدهد.

دوام اثر فیلر تزریق شده برای چانه چقدر است؟

مدت اثر فیلر بستگی به نوع فیلر تزریقی دارد. معمولا برای برجسته کردن گونه از فیلرهایی استفاده می شود که قوام بیشتری دارند و به همین دلیل این فیلرها بیشتر دوام می‌آورند. به عنوان مثال در صورتی که تزریق اسید هیالورونیک انجام شود، معمولا حداقل تا 5/1 سال خیالتان از بابت دوام فیلر در چانه راحت است.

 بعد از تزریق فیلر برای گونه باید چه مراقبت‌هایی را انجام داد؟

بعد از تزریق فیلر می‌توانید برای کاهش تورم از بسته یخ استفاده کنید. بدون آن که فشار روی محل تزریق بیاورید هر 1 تا 2 ساعت برای 1 تا 3 روز یخ را روی محل بگذارید تا از مقدار تورم کم شود. از فعالیت‌هایی که سبب برافروختگی صورت می‌شود و نیز از تماس با گرما خودداری کنید تا زمانی که تورم محل از بین برود. اگر احساس ناراحتی دارید، استامینوفن مصرف کنید. سعی کنید شب و در موقع خواب سرتان بالاتر از معمول باشد، به شکم نخوابید، روی محل تزریق فشار نیاورید و آن را ماساژ ندهید. دو تا چهار هفته بعد برای ترمیم به پزشک خود مراجعه کنید. نگران نباشید، فیلرهای حاوی اسید هیالورونیک معمولا عوارض دراز مدتی ندارند و بی‌خطر هستند.

تزریق فیلر برای چانه چه عوارضی دارد؟

در صورت انتخاب فیلر مناسب و قابل اعتماد معمولا عارضه‌ای وجود ندارد. البته بعد از تزریق ممکن است دچار خون‌مردگی، تورم و قرمزی شوید که بعد از مدتی کوتاه برطرف می‌شوند. گاه محل تزریق برای مدتی کوتاه در برابر لمس و فشار حساس می‌ماند.

فیلر گونه اصفهان

 خانم دکتر مریم کشاورز

پوست، مو، زیبایی

دارای مدرک مدیکال لیزرتراپی از کانادا

جهت اطلاع از آدرس و شماره های تماس خانم دکتر لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *