فیلر چانه

فیلر چانه

فیلر چانه اصفهان | با گذشت زمان شبکه حمایتی کلاژن، مولکول ها و الاستین موجود در پوست تحلیل رفته و صورت دچار پیری می شود. این وضعیت به ضعیف شدن عضلات بالا کشنده و تقویت عضلات پایین کشنده صورت منجر می شود.

ژل های پوستی می توانند جایگزین این حمایت ساختاری شده و شکل چانه را تغییر دهند. با استفاده از ژل های پوستی می توان ظاهر چانه را برجسته تر و محدوده آن را نمایان تر کرد.

در حالی که بسیاری از بیماران خانم خواهان داشتن چانه ای با انحنای بیشتر هستند اما بیماران مرد به داشتن چانه های تیز و نمایان تمایل دارند.

ژل های پوستی، موادی تزریقی در زمینه زیبایی بوده که به روش غیر جراحی نواحی مختلف صورت را ترمیم و حجم دهی می کنند. بسیاری از فیلر های زیبایی از یک ژل شفاف ساخته شده اند. این ژل از ماده ای تشکیل شده که به صورت طبیعی در پوست یافت می شود.

فیلر ها از نظر غلظت، ویسکوزیته (گران روی) و پایداری با یکدیگر تفاوت دارند. فیلر های نرم و روان تر دوام چندانی ندارند اما انواع غلیظ تر از پایداری بیشتری برخوردارند.

ژل های پوستی می توانند موارد زیر را افزایش و بهبود دهند:

اندازه چانه: با استفاده از فیلر های پوستی می توان اندازه چانه را افزایش داد.

طول چانه: طول چانه برخی از بیماران بسیار کوتاه است. با استفاده از این فیلر ها به آسانی می توان طول چانه این افراد را افزایش داد.

برجستگی چانه: داشتن چانه عقب رفته در بین بیماران ما بسیار رایج است. این عقب رفتگی در نمای جانبی صورت بیمار بهتر دیده می شود. با استفاده از فیلر های پوستی می توان چانه ای خوش فرم و برجسته تر برای بیمار به وجود آورد.

شکل چانه: ممکن است بیماران به چانه ای با عرض بیشتر، طول بیشتر، زاویه بیشتر یا کمتر نیاز داشته باشند. در صورتی که فرد تمایلی به داشتن چانه ای تیز نداشته باشد ما می توانیم شکل چانه او گرد کنیم. هر بیمار در جلسه مشاوره به صورت کامل ارزیابی می شود. در حین این ارزیابی، پزشک متخصص زیبایی درباره آناتومی بدن فرد و چگونگی بهبود آن با او صحبت خواهد کرد.

قرینگی چانه: در صورتی که چانه فرد قرینه نباشد می توان با استفاده از فیلر های پوستی آن را بهبود بخشید.

زیبایی شناسی در تزریق ژل به چانه

به صورت ایده آل در نمای جانبی صورت، پل بینی باید با لبه جلویی چانه در یک خط قرار گیرد. در صورتی که این هماهنگی وجود نداشته باشد، می توان جهت ایجاد آن با استفاده از فیلر های پوستی چانه را برجسته تر کرد. علاوه بر این موارد، ما ترکیب چانه و خط فک را نیز در نظر می گیریم. از آنجایی که چانه جلویی ترین بخش خط فک است، این ناحیه باید به خوبی با خط فک تلفیق شود.

فرایند پیری می تواند منجر به تجمع چربی در امتداد خط فک و افتادگی پوست این ناحیه شود. اغلب هنگامی که پوست این ناحیه به پایین خط فک می افتد، ارتباط چانه و خط فک قطع می شود.

جهت مستقیم شدن خط فک و قرار گرفتن چانه در امتداد آن می توان فیلر های پوستی را در ناحیه بین چانه و افتادگی پوست خط فک تزریق کرد. با پر کردن این ناحیه به وسیله فیلر های پوستی، چانه به خوبی با خط فک ترکیب شده و ظاهر افتادگی پوست کاهش می یابد.

ماندگاری تزریق ژل به چانه

زاویه دار کردن چانه با استفاده از ژل هایی از قبیل ژوویدرم ولوما، رادیس یا ترکیب آن ها می تواند از 15 تا 24 ماه دوام داشته باشد. البته این دوام به شرطی بدست خواهد آمد که فرد در جلسات ترمیمی دوره ای شرکت کند.

فرایند برجسته سازی چانه، ظاهر نمایانی را به فرد ارائه می دهد که زنان و مردان به داشتن آن علاقه مند هستند.

هزینه تزریق ژل به چانه

هزینه تزریق ژل برای زیباسازی چانه و گونه به مقدار ژل و کیفیت و برند ژل می باشد.

معمولا برای گونه ها بین یک الی دو سی سی ژل هیالورونیک اسید مورد نیاز است.

برای چانه هم معمولا به یک سی سی ژل هیالورونیک اسید نیاز است.

 خانم دکتر مریم کشاورز

پوست، مو، زیبایی

دارای مدرک مدیکال لیزرتراپی از کانادا

جهت اطلاع از آدرس و شماره های تماس خانم دکتر لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *