فیلر زیر چشم چیست؟

فیلر زیر چشم چیست؟

فیلر زیر چشم چیست؟

فیلر زیر چشم در دسته پرکننده تزریقی قرار می‌گیرد یا به عنوان پرکننده‌های پوستی نیز شناخته می‌شود که توسط متخصص و پزشک زیبایی تزریق میشوند. . فیلر به عنوان یک محرک در ناحیه زیر چشم عمل می‌کند. رایج‌ترین و محبوب‌ترین ماده پرکننده مورد استفاده در زیر چشم ، اسید هیالورونیک است.

با این حال ، دیگر پرکننده‌های شناخته شده که می‌توانند در همان ناحیه استفاده شده و همان تأثیر داشته باشند، مانند کلاژن ، اسید لاکتیک و کلسیم نیز می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند، اما هیالورونیک اسید معمولاً بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد زیرا این ماده نازک‌ترین ماده‌ای است که می‌تواند پوست نازک زیر چشم را تکمیل کند. رایج‌ترین ما رک‌های فیلر اسید هیالورونیک مورد استفاده عبارت‌اند از Juvederm ، Restylane و Belotero که باریک‌ترین  و ایده آل ترین فیلر برای منطقه چشم، پر کننده اسید هیالورونیک (HA ) است.

هدف از پرکننده‌های زیر چشم پر کردن قسمت‌های توخالی ناحیه زیر چشم به نام فرورفتگی های ناحیه اشک است. فرورفتگی اشک برای بسیاری از افرادی که می‌خواهند زیر ناحیه چشم خود را جوان کنند ، یک مشکل اساسی است. فرورفتگی‌های جدی با ظاهر غرق شده بین زیر چشم و گونه‌ها ، سایه تیره بر روی پلک تحتانی و دایره‌های تیره مشخص می‌شوند. این امر حتی اگر استراحت کافی داشته باشید می‌تواند باعث شود ظاهر فرد خسته و کسل به نظر برسد. به طور سنتی ، راه حل این مشکل برای رفع فرو رفتگی‌های ناحیه اشک، جراحی یا لایه برداری شیمیایی است ، اما در روش امروزی نوآورانه، فیلرها و همچنین بوتاکس نیز به عنوان راه حلی مناسب برای مشکل زیر چشم تبدیل شده اند.

پزشک زیبایی اصفهان | فیلر زیر چشم

برای مشاهده پیج اینستاگرام خانم دکتر مریم کشاورز کلیک کنید.


مطالب پیشهادی :

بهترین تزریق ژل لب اصفهان

فیلر چیست 

زاویه سازی با تزریق چربی

تزریق فیلر زیر چشم

تزريق فيلر بيني

تزریق فیلر برای خط خنده

فیلر چانه

تزریق فیلر در چانه

نتیجه تزریق فیلر برای چانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *