فیلر زاویه فک

فیلر زاویه فک

فیلر زاویه فک اصفهان | آیا از ظاهر فک خود راضی نیستید؟ جالب است بدانید که ظاهر فک به آرامی با گذر سن تغییر می کند. در پی روند پیری پوست و بافت بدن، فک و چانه به دلیل از دست دادن چربی و تضعیف عضلات، تغییر شکل می دهند. این موضوع ناشی از کاهش طبیعیه عضله و توده استخوانی است.

فیلر زاویه فک اصفهان

اولین علائم تغییر شکل فک و چانه در 30 سالگی قابل مشاهده است. با این حال برخی از افراد حتی قبل از 30 سالگی این تغییرات را احساس می کنند. تزریق فیلر اسید هیالورونیک به فک و چانه، می تواند یک روش عالی و راحت برای حجم دهی و فرم دهی دوباره صورت شما باشد.

فیلر زاویه فک اصفهان

تزریق فیلر به فک یک راه سریع و غیرتهاجمی برای افزایش زیبایی چهره شما است، اگر احساس می کنید که خط فک شما نامتقارن است یا اندازه چانه شما با چهره شما تناسب ندارد و یا به علت کاهش وزن شروع به تغییر شکل داده، این روش زیبایی را می توانید برای بهبود تمام این مسائل در نظر بگیرید.

مطمئن باشید که تزریق فیلر به  فک یک روش کاملا ایمن است، تا زمانی که شما یک پزشک زیبایی باتجربه و حرفه ای را برای انجام این کار انتخاب کنید. یک پزشک حرفه ای و با سابقه از بهترین نوع فیلر برای حجم دادن و فرمدهی به صورت شما استفاده می کند و تخصص لازم برای یک تزریق ایمن را دارد.

فیلر زاویه فک اصفهان

با پوست تمیز به کلینیک زیبایی مراجعه کنید

لازم است روزی که برای انجام تزریق فیلر به کلینیک مراجعه می کنید، قبل از مراجعه دوش بگیرید و کاملا بدون آرایش باشید.

اقدامات لازم قبل از زاویه سازی فک با فیلر

اگر تصمیم به انجام زاویه سازی صورت خود گرفته اید، ابتدا یک جلسه مشاوره حضوری باید با پزشک زیبایی خود داشته باشید. پزشک زیبایی پوست شما را ارزیابی می کند و برخی از توصیه های مربوط به محصولی که برای شما مناسب است را در اختیار شما قرار می دهد.


 خانم دکتر مریم کشاورز

پوست، مو، زیبایی

دارای مدرک مدیکال لیزرتراپی از کانادا

جهت اطلاع از آدرس و شماره های تماس خانم دکتر لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *