فیلر دم ابرو

فیلر دم ابرو

تزریق فیلر دم ابرو اصفهان

فیلر دم ابرو اصفهان | در بالا کشیدن ابرو اثر جاذبه زمین، معکوس و بافت‌های نرم پیشانی سفت می‌شود تا ابروها، پلک‌های بالا و خطوط و انحناهای صورت ظاهری جوان‌تر بیابد و رد گذر زمان از چهره پاک شود.

روش‌های گوناگونی برای لیفت و بالا کشیدن ابرو وجود دارد که وجه تمایز آنها بلندی برش و محل ایجاد آن و استفاده از آندوسکوپ است. ابرو در دوران جوانی در حالت بدون حرکت با قوس ملایم رو به بیرون بالای کاسه چشم قرار می‌گیرد و انتهای بیرونی آن یا “دم” ابرو بالاتر از بخش میانی است. کمان ابرو با بالا رفتن سن معمولاً صاف می‌شود و آن قوس زیبا به خطی راست تبدیل می‌شود. اگر از افتادگی ابرو و پیر به نظر رسیدن چهره خود ناراحت هستید، می‌توانید به عمل لیفت ابرو برای بالا کشیدن ابرو، یعنی روشی فکر کنید که سال‌ها است برای جوانسازی مجدد یک سوم بالایی صورت انجام می‌شود.

تزریق فیلر دم ابرو اصفهان

علت افتادگی ابرو

افتادگی ابرو دلایل گوناگون دارد. بعضی از موارد افتادگی ابرو در استرس، خستگی، کم‌خوابی و بی‌قراری ریشه دارد و بعضی دیگر پی‌آمد طبیعی پا به سن گذاشتن است. اما چنانچه هیچ یک از این عوامل دلیل افتادگی ابرو نباشد، احتمالاً یکی از موارد زیر باعث این مشکل شده است:

پتوزیس: ابرو نمی‌گذارد رطوبت‌هایی مانند باران و عرق وارد چشم شود. استخوان‌های پیشانی در ناحیه ابرو مانند سایه‌بان چشم‌ها عمل می‌کنند و از آنها در برابر نور خورشید محافظت می‌کنند. پتوزیس عارضه‌ای است که بافت‍های چشم در اثر ابتلا به آن خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد و در نتیجه با افتادگی مواجه می‌شویم.

پیامد های افتادگی ابرو عبارت‌اند از

باد کردن پلک فوقانی و ناپدید شدن مژه‌ها زیر پلک‌های متورم به این ترتیب چشم‌ها کوچک‌تر یا گود رفته‌تر از پیش به نظر می‌رسد.

تزریق فیلر دم ابرو اصفهان

 خانم دکتر مریم کشاورز

پوست، مو، زیبایی

دارای مدرک مدیکال لیزرتراپی از کانادا

جهت اطلاع از آدرس و شماره های تماس خانم دکتر لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *