فیلر خط اخم

فیلر خط اخم

فیلر خط اخم اصفهان |  یکی از شایع ترین مشکلاتی که با افزایش سن به سراغ افراد می آید، بروز چین و چروک بر روی صورت می باشد. خوشبختانه امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم که برای هر مشکلی راه حلی ارائه شده است. تزریق ژل خط اخم از جمله روش هایی است که در طی چندین سال گذشته به منظور برطرف کردن خطوط اخم مورد استفاده قرار میگیرد و نتایج بسیار خوبی را نیز از خود به جای گذاشته است. همین مسئله باعث شده تا طرفداران بسیار زیادی نیز پیدا کند. با توجه به اهمیت بالای این مسئله و افزایش روزافزون علاقمندان این روش در نظر داریم .

فیلر خط اخم اصفهان

تزریق ژل خط اخم چیست؟

همانطور که میدانید به خطوط عمودی که میان ابروان به وجود می آید، خط اخم گفته می شود. هر چند که معمولا این خطوط با افزایش سن نمود پیدا می کند اما امروزه شاهد ظهور آن در هر سنی هستیم. تزریق فیلر خط اخم از جمله بهترین روش هایی است که در طی چندین سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته است. در این روش پزشکان ژلی که حاوی ویتامین ها، پروتئین ها، هیالورونیک اسید و… می باشد را به لایه های زیرین پوست تزریق می کنند. این ژل خود را به اپیدرم های پوستی میرساند و با فلج کردن لایه های زیرین پوستی، شادابی و زیبایی را دوباره به پوست برمیگردارند.

فیلر خط اخم اصفهان

هزینه تزریق فیلر خط اخم چقدر است؟

همانطور که گفته شد پس از انتخاب تزریق فیلر خط اخم سوالات بسیار زیادی وجود دارد که ذهن افراد را به خود مشغول می کند. از جمله مهمترین آن هزینه تزریق ژل می باشد. باید بدانید که عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل می باشد که از جمله آن میتوان به دستمزد پزشک اشاره کرد. در واقع تخصص، مهارت، تجربه و توانایی پزشک در تزریق ژل در ناحیه ای مناسب که از بروز عوارض جلوگیری کند بسیار در تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار است. نکته قابل توجه این است که برند ژل فیلری که مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین موقعیت جغرافیایی کلینیک، تجهیزات و کیفیت خدماتی که ارائه میدهد تاثیر بسیار زیادی در تعیین هزینه نهایی دارد.

فیلر خط اخم اصفهان

ماندگاری تزریق فیلر برای خط اخم

یکی از بهترین راه هایی که افراد میتوانند با استفاده از آن به تمامی سوالات خود پاسخ دهند، مراجعه به پزشک است. اما با اینحال ماندگاری تزریق فیلر برای خط اخم از جمله مهمترین مسائلی است که افراد باید به آن بپردازند. به طور کلی موادی که در ژل فیلر یافت می شوند پس از مدتی که حدود ۶ ماه تخمین زده شده جذب بدن شده و همه چیز به حالت اولیه بازمیگردد. به همین دلیل است که اغلب توصیه می شود برای اینکه بتوانید همواره پوستی عاری از هرگونه چین و چروک داشته باشید باید برای ترمیم دوباره به کلینیک های زیبایی مراجعه نمائید.

فیلر خط اخم اصفهان

 خانم دکتر مریم کشاورز

پوست، مو، زیبایی

دارای مدرک مدیکال لیزرتراپی از کانادا

جهت اطلاع از آدرس و شماره های تماس خانم دکتر لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *