فیلر بینی

فیلر بینی

تزریق فیلر بینی اصفهان

فیلر بینی اصفهان | رینوپلاستی غیرجراحی که به عنوان تزریق فیلر بینی نیز شناخته می شود، یکی از روش های زیبایی است که در میان هم زنان و هم مردان به محبوبیت بالایی رسیده است. براساس داده های منتشر شده توسط کلینیک های خصوصی، تقاضای چنین رویه هایی طی سال گذشته 29 درصد افزایش یافته است. با افزایش تاثیر شبکه های اجتماعی درخواست افراد برای انجام روش های زیبایی افزایش یافته وامروزه تزریق فیلر بینی یکی از روش های محبوب زیبایی است که طی آن با هزینه ای تقریبا پایین می توان به ظاهر دلخواه خود رسید.

از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار گرفته است حتی تغییرات جزئی می تواند ظاهر فرد را به طور قابل توجهی بهبود بخشد. اگر چه که از تزریق فیلر بینی اغلب برای اهداف زیبایی شناسی استفاده می شود، می توان برای رفع نواقص ظاهری مادرزادی نیز از آن بهره برد. تزریق فیلر بینی روشی غیرتهاجمی است و به راحتی انجام می پذیرد. روش تزریق فیلر بینی برای کوچک کردن اندازه بینی نبوده و تنها می تواند ظاهری صاف تر و با زاویه مناسب به بینی بدهد. همچنین تزریق فیلر بینی روشی برای اصلاح مشکلات عملکردی بینی نبوده و تنها موجب بهبود ظاهری بینی خواهد شد.

 

روش تزریق فیلر بینی برای افرادی که به هر دلیلی مایل به انجام عمل جراحی زیبایی بینی نیستند، گزینه ای مناسب بوده و می تواند با هزینه پایین و بدون نیاز به دوره استراحت ظاهر بینی را بهبود بخشیده و نتایجی فوری بر جای گذارد. یک ساعت بعد از انجام این روش بیمار می تواند به فعالیت های عادی خود بازگردد.

 

تزریق فیلر بینی چگونه عمل می کند؟

با تزریق صحیح فیلرها در بالا و پایین برجستگی روی بینی، می توان به راحتی به بینی ظاهری صاف و یکدست داد. همچنین با استفاده از فیلرها در اطراف نوک بینی، می توان آن را باریک تر جلوه داد و با تزریق بوتاکس به داخل بینی وعضله ای که بینی را به سمت پایین می کشد می توان نوک بینی را بالاتر آورد.

فواید این روش درمانی نسبت به جراحی زیبایی بینی چیست؟

ما اکنون گزینه های بیشتر و بیشتری برای انجام روش های غیرجراحی داریم. عدم نیاز روش به جراحی به معنی خطر کمتر، دوره نقاهت کوتاه تر، عوارض جانبی کمتر و در عین حال رسیدن به نتایجی بسیار مشابه است. تزریق فیلر بینی به این معناست که در عرض 5 دقیقه و بدون هیچگونه دردی می توان ظاهر بینی را تغییر داد. دوره نقاهت عمل جراحی زیبایی بینی یک ماه یا بیشتر طول می کشد و نتایج همیشه عالی نیستند، اما نتایج بدست آمده از تزریق فیلر بلافاصله قابل رویت است و امکان تغییر آن وجود دارد.

 خانم دکتر مریم کشاورز

پوست، مو، زیبایی

دارای مدرک مدیکال لیزرتراپی از کانادا

جهت اطلاع از آدرس و شماره های تماس خانم دکتر لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *