عکس بلافاصله بعد از تزریق یک سی سی فیلر لب

عکس بلافاصله بعد از تزریق یک سی سی فیلر لب

تزریق یک سی سی فیلر لب

نمونه تزریق یک سی سی فیلر لب برگرفته شده از پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان

عکس بلافاصله بعد از تزریق یک سی سی فیلر لب | پزشک زیبایی اصفهان

تزریق یک سی سی فیلر لب عکس بلافاصله بعد از تزریق می باشد. در کیس بالا فیلر قبلا نزد همکار دیگر تزریق کرده بودند. که باعث جلو آمدن لب بالاشده بود. و با این تزریق سعی در افزایش ارتفاع لب بالا و اصلاح حجم لب شد که فرم زیبایی پیدا کرد. هزینه ها بسته به نوع و میزان ژل مصرفی متفاوت است. هدف ما ایجاد زیبایی طبیعی در شماست.

ژل‌های تزریق شونده در لب

ژل‌ها در واقع حجم دهنده هایی هستند. که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده ان.د و تزریق ژل، به عنوان یکی از خدمات رایج در مراکز پوست و سلامتی شناخته شده است. ژل‌ها علاوه بر قابلیت حجیم کردن قسمت هایی از پوست مانند لب ها و گونه برای از بین بردن چین و چروک صورت و جوانسازی هم استفاده می شود.

فیلرها لایه هایی بسیار نرم هستند که تزریق آنها به زیر پوست، صورت می گیرد. با تزریق فیلرها شما قادر خواهید بود بافتی جدید به قسمت هایی از صورت خود اهدا کنید، این تزریق ها بیشتر در لب ها، پیشانی، چانه، بینی، گونه و زیر چشم صورت می گیرد. جنس این فیلرها به گونه ای در نظر گرفته شده است که همخوانی کامل با بافت بدن افراد داشته باشد. می توان گفت تزریق فیلرها به دو دلیل صورت می گیرد: زیبایی و جوانسازی.

تنوع از لحاظ جنس مواد در تزریق ژل‌ها و فیلرها

برای شناخت بهتر از تفاوت فیلر لب با ژل لب باید انواع این دو نوع تزریق را از لحاظ جنس مواد تزریق شونده و همچنین نام‌های تجاری آنها بشناسیم که در ادامه آنها را به شما معرفی خواهیم کرد:

تزریق ژل: مهم ترین و البته بهترین ژل‌های موجود که امروزه مراکز سلامت و زیبایی از آنها استفاده می نمایند ژل هیالورونیک اسید می باشد.
تزریق فیلر: از مهم ترین فیلرها برای تزریق، می‌توان به چربی انسانی و یا هیالورونیک اسید اشاره نمود.

 

| پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان |


بیشتر بخوانیم :

راه های تأمین ویتامین A برای پوست

مراقبت از پوست نوجوانان | بخش دوم

فواید ویتامین A برای پوست