ساکشن غبغب چیست؟

ساکشن غبغب چیست؟

ساکشن غبغب چیست؟

غبغب

چربی زیر چانه و تجمع آن بیش از سایرین، برای برخی افراد، یکی از موانع ارائه یک تصویر جذاب و مورد پسند است. در حالی که بسیاری از ما دوست داریم وقتی در آینه نگاه می‌کنیم تصویری زیبا و خاص ببینیم، اغلب چربی‌های اضافی داریم که مانع از ارائه ی یک تصویر جذاب و مورد پسند می شود. وقتی صحبت از پیری پوست می‌شود، گردن یکی از اولین مکان‌هایی است که سن را نشان می‌دهد. این چربی اضافی و پوست شل می تواند بر نمای کلی فک و صورت آنها تأثیر بگذارد. یک جراح پلاستیک حاذق و حرفه ای می تواند غبغب را با استفاده از یکی از روش های ساکشن چانه، ساب منتوپلاستی یا لیفت گردن از بین ببرد.

 

ساکشن غبغب

غبغب می تواند به دلایل مختلفی از جمله عوامل ارثی، وزن، آناتومی و موقعیت مجاری تنفسی ایجاد شود. اگر غبغبی دارید که از آن راضی نیستید، تنها نیستید، طبق گفته انجمن جراحی پوست آمریکا، 68 درصد از مردم دارای غبغب بزرگ هستند که مایل به برداشتن آن می باشند.

ساکشن غبغب چیست؟ | پزشک زیبایی اصفهان

دکتر مریم کشاورز ، پزشک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید.

جراحان پلاستیک از روش‌های مختلفی برای برداشتن غبغب استفاده می‌کنند که رایج ترین و موثرترین آن ها ساکشن غبغب است. این روش چربی های زیر پوست را از بین می برد و چانه و گردن را خوش فرم می کند. با ایجاد یک برش کوچک زیر پوست ، یک لوله را وارد می کنند و چربی را بوسیله ی آن ساکشن می کنند. عمل ساکشن غبغب معمولاً فقط به بی حسی موضعی در ناحیه ی مورد نظر نیاز دارد.

 

لیفت صورت و لیفت گردن نیز از سایر روش هایی ست که به پزشکان اجازه می دهد تا چربی و پوست شل و افتادگی اطراف چانه و گردن را از بین ببرند و غبغب را حذف کنند. تمام این روش ها با هدف برداشتن پوست اضافی (سرویکوپلاستی) یا سفت کردن عضلات گردن (پلاتیسماپلاستی) برای بهبود خطوط گردن و چانه انجام می شوند. روش های مختلفی می توانند ظاهر غبغب را اصلاح کنند، با این حال، اگر پوست شما خیلی الاستیک نیست و ظاهری شل یا افتاده دارد، ممکن است کاندیدای مناسبی برای ساکشن غبغب نباشید. در این حالت، پزشک معمولاً لیفت گردن را توصیه می کند.

 


مطالعه بیشتر:

مزوتراپی غبغب

موارد منع و عوارض مزوتراپی غبغب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *