زاویه سازی فک با تزریق چربی

زاویه سازی فک با تزریق چربی

زاویه سازی فک با تزریق چربی چگونه است؟

از مهمترین مزایای تزریق چربی به صورت، زاویه سازی و برجستگی و پر کننده بودن آن را می توان نام برد. زاویه سازی با تزریق چربی به چانه و فک ، یکی از زیباترین روش های زاویه دهی به صورت است. این روش کاملا طبیعی موجب زیبایی صورت شما می شود! امتیاز ارزنده این روش آنست که کاملا با بدن شما سازگار است.

تزریق چربی کاملا با صورت شما سازگار است، زیرا چربی به صورت بسیار طبیعی از بدن شما استخراج می گردد. چربی معمولا از قسمت های درونی ران، شکم و یا گاها از اطراف ناف به صلاحدید پزشک برداشته می شود. با این روش خانم ها و یا آقایانی که بدنشان به مواد مصنوعی واکنش آلرژیک نشان میدهد، کاملا راحت هستند و این روش بسیار مناسب تر از سایر روش های زاویه سازی برای آن می باشد.

نحوه استخراج چربی از بدن چگونه است ؟

احتمالا با فرآیند ساکشن آشنایی دارید. دستگاهی به نام لیپوساکشن وجود دارد که به وسیله آن می توان چربی های غیر اشباع بدن را استخراج نمود. بعد از استخراج چربی از بدن، دستگاه سانتریفیوژ ادامه کار را انجام می دهد. در این دستگاه، چربی ها در داخل یک محور استوانه ای قرار می گیرند و دانه های سبک تر و اضافی به اطراف پاشیده می شوند. در داخل محفظه، هر آنچه باقی می ماند، دانه های طلایی چربی است که بسیار کاربردی می باشند. با استفاده از سرنگ، مواد چربی کشیده شده و به زیر پوست تزریق می شوند. لازم به ذکر است که قبل از استخراج چربی از بدنتان، در منطقه مورد نظر، بی حسی موضعی انجام می شود، لذا درد خاصی را تجربه نخواهید کرد.
این روش از ایمن ترین روش های استخراج چربی و زاویه دهی می باشد.

چگونگی زاویه سازی فک با تزریق چربی

برای زاویه سازی فک با تزریق چربی از بافت چربی طبیعی موجود در بدن خودتان استفاده می‌کنیم. در دوران جوانی، چربی زیادی در زیر پوست صورت ما وجود دارد، برای همین صورت ما پرحجم، زاویه‌دار و نرم‌تر است. با افزایش سن چربی‌های صورت کم می‌شود و اصطلاحا می‌گوییم که چربی‌ها به سمت پایین مهاجرت می‌کنند و در شکم جمع می‌شوند.

در تزریق چربی فقط بافت چربی را از بخش‌های پایینی بدن مثل شکم، دور ناف، ران‌ها یا باسن برداشت می‌کنیم و به بخش‌های بالایی بدن مثل صورت و چانه انتقال می‌دهیم. برای این کار باید یک لیپوساکشن کوچک یا مینی لیپوساکشن انجام دهیم. طی لیپوساکشن حدود ۲۰۰ میلی‌لیتر چربی از بدن شما برداشت می‌شود و سپس برای زاویه سازی فک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خدمات زاویه سازی صورت به روش های مختلف توسط خانم دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان قابل انجام است .


مطالب پیشهادی :

بهترین تزریق ژل لب اصفهان

فیلر چیست 

زاویه سازی با تزریق چربی

زاویه سازی فک چیست ؟

مزایا و معایب زوایه سازی فک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *