زاویه سازی صورت با فیلر

زاویه سازی صورت با فیلر

زاویه سازی صورت با فیلر

فیلرها مواد پرکننده ای هستند که با تزریق آنها بر قسمت های مورد نظر، می توان شاهد معجزه ای مانند از بین بردن چین و چروک ها و زاویه سازی صورت به منظور زیبایی و جذابیت بیشتر بود. بعد از تزریق این مواد به زیر پوست، بافت پوست شما نرم خواهد شد و نتیجه ی آن به گونه ای خواهد بود که به راحتی می توان متوجه آن شد. زاويه سازي صورت با فيلر در قسمت های مختلف صورت می تواند انجام پذیرد. در این مطلب به طور دقیق تر به بررسی زاویه سازی صورت با فیلر خواهیم پرداخت پس تا انتهای مطلب با پزشک زیبایی اصفهان همراه باشید.

انواع مختلف فیلرهای تزریقی

فیلرها انواع متفاوتی دارند که بنا به تشخیص پزشک متخصص، از آنها برای تزریق به زیر پوست استفاده می کنند. انواع فیلرها به شرح زیر هستند:

چربی انسانی Autologous fat
هیالورونیک اسید Hyaluronic Acid (HA)
کلسیم هیدروکسیل اپاتیک Calcium Hydroxylapatite (CaHA)
پلی ال لاکتیک اسید Poly-L-lactic Acid

تزریق بر کدام قسمت های صورت امکان پذیر است؟

 • ترزیق فیلر بر زیر چشم
 • تزریق فیلر بر لب
 • تزریق فیلر بر گونه
 • تزریق فیلر بر بینی
 • تزریق فیلر بر خط خنده
 • تزریق فیلر بر چانه
 • تزریق فیلر بر خط اخم

زاویه سازی صورت با فیلر | پزشک زیبایی اصفهان

پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز

روش های موقت برای رفع نقص های موجود در صورت

در گذشته، افراد با آرایش صورت تلاش برای بر طرف کردن نقص های موجود بر روی صورت خود می کردند. اما نکته ی قابل توجه این بود که این آرایش ها دوامی نداشتند و موقتی بودند و در برخی از افراد، آرایش هم نمی توانست نقص های موجود بر صورت را رفع نماید، امروزه با زاويه سازي صورت با فيلر می توان نقص های موجود را برطرف ساخت و چهره ای زیبا و جذاب و بدون نقص داشت.

آیا نتیجه ی تزریق فیلرها دائمی می باشد؟

خیر، نتیجه ی زاويه سازي صورت با فيلر نمی تواند دائمی باشد، اما ماندگاری آن زیاد می باشد و نمی توان آن را در دسته بندی زیباسازی به صورت موقت مانند آرایش کردن قرار داد. برخی از تزریق های فیلر عمری کمتر از یک سال دارند و برخی بیشتر و یا کمتر هستند که میزان این ماندگاری به عواملی بستگی دارد که در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت. باید دانست که برخی از کلینیک های غیر حرفه ای به منظور جذب بیماران بیشتر به افراد وعده هایی در خصوص ماندگاری دائمی فیلرها می دهند اما باید دانست که این وعده ها نمی توانند حقیقت داشته باشند و در حقیقت نتیجه ی تزریق فیلر، مانند تزریق ژل به صورت موقت می باشد. حتی ممکن است برای بیشتر کردن زمان ماندگاری، از ژل های پاژ استفاده کنند که نه تنها قانونا مجاز نمی باشد بلکه عوارض جبران ناپذیری نیز دارد.

آیا نتیجه ی تزریق فیلر برای همه ی افراد یکسان می باشد؟

نتیجه ی هیچ یک از عمل ها و تزریق های زیبایی برای همه ی افراد نمی تواند یکسان باشد چراکه پوست افراد می تواند واکنش ها ی متفاوتی به نسبت مواد تزریقی که آنها را با نام فیلر می شناسیم، نشان دهد، البته لازم است در خصوص نتیجه ی زاويه سازي صورت با فيلر، به جنس مواد تزریق شونده و البته کلینیکی که در آن تزریق انجام شده است، نیز اشاره نمود.

مزایای تزریق فیلر به منظور زاویه سازی صورت

از مهم ترین مزایای تزریق فیلرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش اعتماد به نفس
 • رضایت از چهره ی فعلی
 • تناسب تک تک اعضای صورت با یکدیگر

آیا تزریق فیلر عوارض دارد؟

در خصوص تزریق فیلر، باید گفت که عارضه ی خاصی در این زمینه وجود ندارد تنها عارضه ای که در برخی از افراد دیده می شود وجود جوش ها و آکنه می باشد.

وجود این عوارض به دو عامل بستگی دارد:

 • نوع فیلری که بر صورت فرد تزریق شده است.
 • ماندگاری فیلر تزریق شده.

نتیجه ی تزریق فیلر به صورت آنی مشخص می شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله، شما بعد از تزریق فیلر به سرعت می توانید نتیجه ی این تزریق را برای زاویه سازی بر روی صورت خود مشاهده نمایید.

 


بیشتر بخوانیم :

تزريق يك سي سي فيلر لب سيتوسيال

اصلاح فرم صورت با تزریق فیلر

تزريق فيلر بيني براي زيباتر كردن نماي نيم رخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *