زاويه سازي صورت و تزريق فيلر لب

زاويه سازي صورت و تزريق فيلر لب

زاويه سازي صورت و تزريق فيلر لب

عكس بلافاصله بعد از تزريق است ?? منظور از زاويه سازي صورت و تزريق فيلر لب تنها تزريق در زاويه فك نيست معمولا تزريق در گونه زاويه فك چانه و شقيقه و لب و بيني را نيز شامل مي شود و ميزان مورد نياز به فيلر و چربي در هر شخص متفاوت است ✨✨✨

| دکتر مریم کشاورزپزشک زیبایی اصفهان |

زاويه سازي صورت و تزريق فيلر لب | پزشک زیبایی اصفهان

چند سی سی ژل برای تزریق در لب ها مورد نیاز است؟

خب این یکی از سوالات متداول و رایج در تزریق ژل به لب است. میزان سی سی تزریقی بستگی به لب های فرد دارد. در واقع پزشک باید ابتدا لب های شما را ببیند و معاینه کند، سپس بر اساس دیده هایش یک تصمیم قطعی بگیرد. بهتر است برای یک قضاوت کلی، ابتدا به کلینیک مراجعه کنید تا پس از ملاقات پزشک، میزان ژل تزریقی مشخص شود.

در صورتی که فاصله دوری با کلینیک داشته باشید، می توانید با استفاده از مشاوره آنلاین، عکس های مخصوص خودتان را تهیه کرده و بر اساس آن از پزشک سوال بپرسید. میزان سی سی تزریقی از این جهت مهم است که برای لب های با وضعیت مناسب، معمولا یک سی سی تزریق انجام می گیرد اما افرادی که لب های خاصی بخواهند (تشخیص بر عهده پزشک است) می توان از دو سی سی استفاده کرد. با این حال باید وضعیت فک و چهره شما هم بررسی شود.

البته این موضوع اهمیت چندانی ندارد زیرا اگر قصدتان حجیم کردن لب هاست، می توانید در جلسه ابتدایی تزریق ژل و فیلر، از تمام ریز و درشت های این فرآیند آگاه شوید.

| جهت ورود به صفحه اینستاگرام دکتر مریم کشاورز کلیک کنید |


بیشتر بخوانیم :

میکرودرم ابریژن و هدف از انجام آن

انواع روشهای جوانسازی دست

الکترولیز موهای زائد

عوارض جانبی الکترولیز

تزريق يك سی سی فيلر لب