زاويه سازي در اقايان اصول تزريق خود را دارد

زاويه سازي در اقايان اصول تزريق خود را دارد

زاويه سازي در اقايان اصول تزريق خود را دارد

زاويه سازي در اقايان اصول تزريق خود را دارد تا چهره فرم مردانه خود را حفظ كند فرم گونه زاويه فك و چانه در اقايان بايد به گونه اي تزريق شود تا ظاهر مردانه حفظ شود.

زاويه سازي در اقايان اصول تزريق خود را دارد برگرفته شده از پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان

زاويه سازي در اقايان اصول تزريق خود را دارد | پزشک زیبایی اصفهان

 

زاویه سازی صورت مردان چگونه انجام می شود؟

حجم و زوایای صورت مردان به راحتی و در اثر پیری یا سایر عوامل محیطی دستخوش تغییرات می‌شود. در گذشته، مردان جهت زاویه ‌سازی صورت از عمل‌های جراحی استفاده می‌کردند. اما در سال‌های اخیر، تزریق ژل برای زاویه سازی صورت در مردان بهترین روشی است. که بدون جراحی انجام می‌شود. استفاده از روش‌های جراحی حتی در بعضی مواقع ممکن است. این کاهش حجم صورت را شدیدتر کرده و کاملا معکوس نتیجه بدهد. اما استفاده از تزریق ژل، روشی مطمئن و بدون درد و خونریزی است. که به راحتی حجم و زوایای صورت مردان را دستخوش تغییرات مثبتی می‌کند. این تغییرات به شدت می‌توانند در افزایش زیبایی صورت مردان موثر باشند.
در مدلینگ صورت مردان با تزریق ژل، از فیلر استفاده می‌شود. ژل‌ها دارای انواع مختلفی هستند که بهترین آن‌ها، فیلرهای مبتنی بر اسید هیالورونیک هستند.

پزشک در ابتدا صورت مردان را به خوبی مورد ارزیابی قرار می‌دهد. سپس بررسی می‌کند که کدام قسمت از نواحی صورت از زاویه‌بندی مناسبی برخوردار نیست. متخصص با تزریق ژل به مناطقی که حجم استخوان در آنجا کم شده است، کمک می‌کند که زوایای صورت به شکل مناسبی باز گردد. به عنوان مثال ممکن است که گونه‌های مردان از نظر استخوانی خیلی کم حجم باشد و یا این اتفاق ممکن است که در اثر پیری بروز پیدا کند.
در روش زاویه‌سازی صورت مردان با تزریق ژل به جای اینکه استخوان‌بندی دستخوش تغییرات شود، تنها از طریق تزریق به پوست صورت، زاویه‌سازی انجام می‌شود.

 


بیشتر بخوانیم :

پرکردن صورت با تزریق چربی

درمان سیاهی و گودی زیر چشم

زاویه سازی صورت با فیلر