زئومین چیست ؟

زئومین چیست ؟

زئومین چیست ؟

زئومین چیست :زئومین یک نوع سم بوتولینیوم نوع آ است که طبق تحقیقات انجام شده می‌تواند خط اخم بین ابروها را برطرف نماید. بوتاکس و زئومین عملکردی یکسان دارند و از ارسال سیگنال‌های عصبی به عضلات جلوگیری می‌کنند و به این ترتیب چین و چروک و خطوط بین ابروها برطرف می‌‌شود. تفاوت اصلی این محصولات این است که بوتاکس حاوی یک پروتئین غیر فعال است حال آنکه زئومین هیچ گونه پروتئین اضافی ندارد. زئومین یک نوع نوروتوکسین پالایش شده است و به نحوی تولید شده که حاوی پروتئین فعال نمی‌باشد. برای اثرگذاری زئومین هیچ نیازی به وجود پروتئین غیر ضروری نیست.

مزایای زئومین چیست؟

به از بین بردن چین و چروک و خطوط بین ابرو، اطراف چشم، روی پیشانی و اطراف دهان کمک می‌کند.
با جلوگیری از ارسال پیام عصبی به عضلات باعث شل شدن آنها می‌شود و از چروک بیشتر صورت جلوگیری می‌کند.
یک روش درمانی موقت است که طی مدت کوتاهی نتایج بسیار خوبی را به وجود می‌آورد و دوران بهبود حاصل از آن نیز کوتاه می‌باشد.
در برخی موارد نادر ممکن است بیمار دچار واکنش آلرژیک شود.

به علت خالص بودن خود زئومین از آن تحت عنوان بوتاکس خالص زیاد می‌شود. اکنون این سوال مطرح می‌شود که مزایای حاصل از این محصول چیست. مسئله ای که وجود دارد این است که تزریق بوتاکس به همراه سایر پروتئین‌ها باعث از بین رفتن حس می‌شود و به این ترتیب همچنان پس از گذشت چند سال بوتاکس اثر گذاری مطلوبی ندارد. از آنجایی که زئومین دارای این پروتئین‌ها نیست این مشکل را به دنبال نخواهد داشت.

بهترین پزشک زیبایی اصفهان | زئومین چیست ؟

چگونه باید برای تزریق زئومین آماده شد؟

مهمترین کاری که در هنگام تصمیم گیری برای تزریق بوتاکس یا زئومین باید انجام دهید این است که به اندازه کافی تحقیق کنید و به یک پزشک با تجربه مراجعه نمایید. پس از اینکه توانست پزشک مورد نظر خود را پیدا کنید از او در خصوص نوع محصولی که استفاده می‌کند، علت استفاده از آن محصول و نحوه تزریق سوال بپرسید و از او بخواهید که روش مورد استفاده برای تزریق محصول مورد نظر را توضیح دهد. پس از آنکه از مهارت و تجربه پزشک خود اطمینان حاصل کردید می‌توانید فرایند درمان را آغاز نمایید.

تزریق زئومین یک روش بسیار حساس است و شما باید به پزشکی مراجعه نمایید که به‌ خوبی با آناتومی صورت آشنایی دارد و همچنین سابقه مطلوبی در زمینه رفع چین و چروک صورت دارد. قبل از شروع فرآیند درمان باید با پزشک خود در خصوص هدف شما از درمان صحبت کنید تا پزشک بتواند دیدگاه کاملی در ارتباط با اهداف و نظریات شما داشته باشد. باید حداقل دو هفته قبل از قرارهای مهم زندگی شما از قدیم از قبیل قرار کاری و یک مهمانی مهم یا مراسم عروسی به تزریق بوتاکس یا زئومین بپردازید. حدود دو روز قبل و بعد از درمان از مصرف محصولات رتینول خودداری کنید.

 


دکتر مریم کشاورز

پزشک زیبایی اصفهان

برای مشاهده پیج اینستاگرام خانم دکتر مریم کشاورز کلیک کنید.


مطالب پیشهادی :

بهترین تزریق ژل لب اصفهان

تزریق فیلر برای خط خنده

فیلر زیر چشم چیست؟

توصیه های درمانی پروفایلو

موارد استفاده از مزوتراپی

زاويه سازی صورت با تزريق چربی

تزریق فیلر پشت دست

ژل رووفیل چیست؟

مزایای فیلر رووفیل

انواع ژل رووفيل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *