درمان سیاهی و گودی زیر چشم

درمان سیاهی و گودی زیر چشم

درمان سیاهی و گودی زیر چشم با تزریق فیلر

سیاهی زیر چشم برای بعضی زنان و مردان تبدیل به یک مشکل در زیبایی چهره شده است. درمان قطعی سیاهی و گودی با ژل فیلر زیر چشم چیست؟ تزریق فیلر زیر چشم توسط پزشک زیبایی اصفهان برای درمان سیاهی دور چشم ، گودی، پف و چروک هایی که با بالا رفتن سن عمیق تر شده اند، انجام می شود.

با بالا رفتن سن، کانال زیر چشم که مجرای اشکی نامیده می شود، عمیق تر شده و صورت ما را خسته تر و پیرتر نشان می دهد.

حتی در برخی از جوانان در زیر چشم ها به دلایل ژنتیکی یا در پی دلایل دیگری مانند آلرژی و مصرف الکل، حلقه های سیاه در زیر چشم شکل می گیرند.

درمان قطعی با تزریق فیلر

تزریق فیلر زیر چشم ، با مخلوطی از ماده ای به نام اسید هیالورونیک که در بافت بدن موجود است، انجام می شود. محتوای این ژل تزریقی اسید هیالورونیک به طور خاص برای درمان قسمت های ظریف و حساس دور و زیر چشم طراحی شده است.

تزریق فیلر و رفع گودی زیر چشم

اسید هیالورونیک که به طور طبیعی در پوست یافت می شود باعث رطوبت، کشش و استحکام پوست می شود. تزریق برای زیر چشم با یک ژل ویژه انجام می شود. این ژل حاوی اسید هیالورونیک، ویتامین ها، مواد معدنی، اسید آمینه و آنتی اکسیدان است.

درمان سیاهی و گودی زیر چشم | پزشک زیبایی اصفهان

پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز

 

هدف از تزریق فیلر برای زیر چشم

تزریق دور چشم با فیلر برای درمان سیاهی دور چشم ، گودی، چروک های ریز، پف زیر چشم و کانال های زیر چشم که با بالا رفتن سن عمیق تر شده اند، انجام می شود.

تفاوت فیلر زیر چشم با سایر فیلرها این است که تمام مشکلات مربوط به دور چشم و گودی زیر چشم را با یک بار تزریق به طور قطعی درمان می کند. البته قبل از هر چیز متخصص زیبایی باید در مورد انجام تزریق نظر بدهد.

نحوه تزریق ژل

فیلر حاوی اسید هیالورونیک در انژکتورهای استریل و آماده، نگهداری می شود. در صورت لزوم، دکتر زیبایی فیلر را در نقاط مورد نیاز و در مقادیر مناسب اعمال می کند. فیلر در زیر بافت ها و روی استخوان تزریق می شود. فیلر را باید به صورت یکنواخت تزریق کرد. متخصص پوست بعد از تزریق شروع به ماساژ دادن دور چشم می کند.

درد هنگام تزریق ژل

تزریق فیلردور چشم با استفاده از یک انژکتور ظریف توسط جراح پلاستیک یا متخصص زیبایی انجام می شود. برای کاهش درد، قبل از تزریق به محل مورد نظر، کرم بی حسی اعمال می شود. تغییر بلافاصله پس از تزریق فیلر، دیده خواهد شد، اما نتیجه ی دقیق معمولا بعد از یک هفته به دست می آید.

فیلر زیر چشم و عوارض

اگر تزریق توسط متخصص پوست، تحت شرایط استریل انجام شود، عوارض جانبی وجود نخواهد داشت. پس از درمان ممکن است در محل تزریق کبودی خفیف و قرمزی دیده شود. با استفاده از کمپرس یخ، عوارض تزریق فیلر زیر چشم به شدت کاهش می یابد.

ممکن است علائم آلرژیک به ندرت در برخی از افراد مشاهده شود، در این مورد، متخصص شما با تمام کردن تزریق، اقدامات لازم را انجام می دهد. زیر چشم ، یکی از حساس ترین قسمت ها برای تزریق است. زیرا منطقه ای است که تمایل به احتباس آب و تورم دارد. بنابراین، دراین قسمت نباید بیش از حد فیلر تزریق شود. یک متخصص باتجربه، مقدار مناسب را می داند.

 


بیشتر بخوانیم :

تزريق يك سي سي فيلر لب سيتوسيال

اصلاح فرم صورت با تزریق فیلر

زاویه سازی صورت با فیلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *