تزریق یک سی سی فیلر لب سیتوسیال

تزریق یک سی سی فیلر لب سیتوسیال

تزریق یک سی سی فیلر لب سیتوسیال

در مراجعی که سه ماه قبل هم یک سی سی سیتوسیال برایشان تزریق کرده بودم و الان مایل به افزایش حجم لب بودند.

نمونه تزریق یک سی سی فیلر لب سیتوسیال برگرفته شده از پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان

تزریق یک سی سی فیلر لب سیتوسیال | پزشک زیبایی اصفهان

تزریق ژل برای چه افرادی ممنوع است؟

پاسخ به این سوال بسیار با اهمیت است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در ادامه به آن اشاره می کنیم هرگز به دنبال اینکار نباشید. تفاوتی ندارد تزریق ژل لب انجام دهید یا تزریق ژل در بخش های دیگر بدن باشد. اگر مشکلات و شرایط زیر را دارید هرگز این کار را انجام ندهید. اولین و مهم ترین گزینه مربوط به زنان باردار و مادرانی است که به فرزندان خود شیر می دهند. این افراد تا زمان به دنیا آمدن فرزندشان و یا قطع شیر دهی به نوزاد باید از این عمل اجتناب کنند. بیمارانی که درگیر بیماری هایی نظری آسم و آلرژی هستند و با افراد دیابتی بهتر است تزریق ژل انجام ندهند.

برخی از بیماری هایی نظیر لوپوس، سندرم نفروتیک و روماتیسم که در دسته بیماری های خود ایمنی قرار می گیرند نیز به عنوان محدودیت های برای انجام این روش شناخته می شوند. مصرف برخی از دارو ها مانند آسپیرین می تواند خط قرمزی برای انجام این عمل به شمار بیاید. به عنوان مثال افرادی که دارای مشکلات قلبی هستند و یا دارای سابقه سکته قلبی و مغزی می باشند نباید به دنبال تزریق ژل باشند. در نهایت افرادی که مشکلاتی مانند لخته شدن خون دارند یا افرادی با مشکل ترومبوز ورید‌ های عمقی، بهتر است از این کار اجتناب نمایند.

نکاتی که در زمان تزریق باید به آن ها توجه نمود

تزریق ژل تا حدی دردناک است و به همین دلیل پیش از انجام آن لازم است از بی حسی برای کاهش درد در طول انجام عمل استفاده شود. نوع بی حسی مورد استفاده در تزریق مانند بی حسی های دندانپزشکی است. پیش از انجام عمل پزشک شما باید سوزن مناسب محل تزریق را انتخاب نماید و همچنین محل های دقیق تزریق را تعیین نماید. استریل کردن همه لوازم و تجهیزات از دیگر مواردی است که پیش از انجام تزریق ضروری به نظر می رسد.

تزریق ژل لب، پر طرفدار ترین تزریق ژل

تزریق ژل لب یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی به شمار می آید. برجسته تر کردن لب ها می تواند نقشی مهم در زیبایی صورت افراد داشته باشد. کاهش حجم لب می تواند هم زمان با افزایش سن در افراد بروز پیدا کند.

نکته مهمی که در خصوص تزریق ژل لب باید مورد توجه قرار بگیرد این است که توازن دو طرف لب ها به خوبی حفظ شود. هر گونه عدم تقارن در لب ها می تواند زیبایی فرد را به شکل نا مطلوبی تحت تاثیر قرار دهد. به همین سبب علاوه بر استفاده از ژل با کیفیت، مهارت در تزریق ژل لب می تواند نتیجه عمل را به طور کامل تحت تاثیر قرار دهد. مشخص کردن میزان ژل و حفظ تعادل در تزریق ، بسیار مهم است. برای انجام تزریق لازم است محل مورد نظر در ابتدا بی حس شده و سپس محل را ضد عفونی نمایید.

تزریق ژل لب و مراقبت های پس از انجام عمل

یکی از اتفاقاتی که پس از پروتز لب روی می دهد ایجاد خون مردگی در لب هاست. علت این امر وجود خون زیاد در این ناحیه است. توصیه شده در روز های پیش از انجام تزریق، از کمپرس یخ بر روی لب ها استفاده کنید و برخی از دارو ها نظیر آسپرین، ژلوفن، ناپروکسن و … را استفاده نکنید. پس از انجام تزریق، به دلیل ماندگار بودن آثار بی حسی بهتر است از خوردن و آشامیدن غذا اجتناب نمایید.

توصیه می شود بعد از انجام تزریق، از انجام ورزش های سخت اجتناب کنید. علاوه بر این قرار گیری در معرض گرمای زیاد نیز می تواند موجب تورم و خون مردگی در لب ها شوند. مصرف آب فراوان به صورت روزانه می تواند تا حد زیادی عوارض را کاهش دهد. هنگامی که تزریق ژل لب انجام می شود معمولا بین 2 تا 3 هفته بعد از انجام این عمل زیبایی می توانید منتظر تثبیت نتایج آن باشید پس از این مدت می توانید مجدد برای ترمیم به پزشک مراجعه نمایید. گاهی اوقات نیازی به انجام دومین عمل یا ترمیم نیست.

 

| پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان |


بیشتر بخوانیم :

تزریق فیلر چانه و اصلاح پروفایل صورت

تزریق چربی در چه نواحی از بدن استفاده می شود

کاربرد و ماندگاری ژل آلیاکسین