تزریق فیلر چانه و اصلاح پروفایل صورت

تزریق فیلر چانه و اصلاح پروفایل صورت

تزریق فیلر چانه و اصلاح پروفایل صورت در خانم جوان و زیبا

در نمای رخ چانه بلند تر و فرم زنانه تر داده شده است و در نمای نیمرخ چانه با توجه به فرم لب و بینی اصلاح شد ??مقدار فیلر مورد نیاز بسته به فرم صورت و عقب یا کوتاه بودن چانه و نیاز به تزریق در استخوان فکی متفاوت است ??قیمت بسته به میزان فیلر مورد نیاز هر فرد متفاوت است لطفا جهت تعیین دقیق وقت مشاوره تنظیم کنید.

نمونه تزریق فیلر چانه و اصلاح پروفایل صورت در خانم جوان و زیبا برگرفته شده از پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان

تزریق فیلر چانه و اصلاح پروفایل صورت | پزشک زیبایی اصفهان

انتخاب ژل مناسب

کیفیت و استاندارد ژل های مورد استفاده برای تزریق به ویژه در زمانی که قرار است. تزریق در صورت انجام شود مانند تزریق ژل لب دارای اهمیت بسیار بالایی است زیرا هم با سلامت افراد به طور مستقیم در ارتباط است و هم زیبایی آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. استفاده از ژل یا فیلر هایی که دارای تاییدیه های سلامت هستند نکته بسیار مهی است. بسیاری از افراد با این ژل ها آشنایی ندارند به همین جهت در صورتی که قصد انجام اینکار را دارید به شما توصیه می کنیم از افراد متخصص و مطمئن در این زمینه یاری بخواهید.

موارد زیادی می تواند بر روی نتیجه کار شما تاثیر بگذارد. علاوه بر کیفیت ژل، نحوه تزریق و حجم داروی مورد استفاده می تواند تاثیر مستقیم بر نتیجه کار داشته باشد. هرگز به دنبال انجام تزریق ژل با قیمت های غیر عادی و خیلی پایین نباشید. هزینه که پزشکان از شما دریافت می کنند در درجه اول به کیفیت ژل های مورد استفاده بستگی دارد و پس از آن میزان و حجم ژل مصرفی می تواند در تعیین قیمت و هزینه اثرگذار باشد.

مزایا و عوارض احتمالی در تزریق ژل

این روش نیز مانند سایر روش های زیبایی دارای مزایا و معایبی است. که پیش از انجام باید از آن ها اطلاع داشته باشید. از جمله مزیت های تزریق ژل اثر سریع آن است. هنگامی که شما تزریق ژل را انجام می دهید به عنوان مثال در تزریق ژل لب، بلافاصله پس از انجام عمل می توانید تاثیر آن را مشاهده کنید. نکته مثبت دیگری که می توان به آن اشاره نمود این است که این روش نیازی به انجام جراحی و بیهوشی بیمار ندارد. معمولا انجام تزریق در مطب ها و به آسانی انجام می شود. افرادی که تزریق ژل انجام می دهند بلافاصله به فعالیت های عادی روزانه خود می پردازند و عملا دوره نقاهتی برای این افراد وجود ندارد.

همچنین پس از انجام تزریق ژل نیازی به مصرف دارو و مسکن ها نخواهید داشت. ویژگی مهم تزریق ژل این است که در صورت عدم رضایت در مدت کوتاهی نتایج برگشته و قابل اصلاح است. این موضوع در بسیاری از افرادی که تزریق لب انجام داده اند قابل مشاهده است. گاهی اوقات تزریق ژل به لب موجب عدم توازن در شکل لب ها شده و یا تزریق بیش از اندازه جلوه ای غیر طبیعی برای لب ها ایجاد می نمایند که خوشبختانه نتایج این کار همیشگی نبوده و پس از مدتی می تواند اصلاح شود.

کیفیت ژل های مورد استفاده

اما در کنار مزایایی که گفته شد این عمل نیز دارای عوارضی است. علت بروز این عوارض می تواند به کیفیت ژل های مورد استفاده مربوط باشد و یا گاهی اوقات اشتباهاتی در زمان تزریق و در نهایت واکنش های احتمالی بدن افراد به ورود ژل، همه می تواند موجب بروز عوارضی در بیماران شود. ژل های بی کیفیت می تواند صدمات جبران ناپذیری ایجاد کنند. گاهی اوقات این صدمات به سختی قابل رفع هستند اما نمی توان از کنار مشکلات روحی و روانی که ایجاد می کنند به آسانی گذشت.

همان گونه که بیان شد در اکثر موارد عوارض ناشی از تزریق ناصحیح است. عدم رعایت نکات بهداشتی در زمان تزریق ممکن است منجر به بروز عفونت هایی در محل تزریق شود. عوارضی نظیر ورم و کبودی از جمله عوارض احتمالی در این روش است که طی 2 تا 3 روز پس از انجام عمل از بین خواهند رفت.

اما به طور کلی در زمان انجام تزریق ممکن است احساس کنید. تزریق بیش از اندازه صورت گرفته است یا حتی به دلیل قرمزی و بی حسی احساس بدی داشته باشید. این موارد کاملا طبیعی بوده و ممکن است همه افراد با آن مواجه شوند. این موارد معمولا طی مدت چند روز از بین خواهند رفت. در صورتی که پس از انجام تزریق ژل لب با این موارد مواجه شدید و احساس کردید. بیش از اندازه آزار دهنده هستند بهتر است برای کاهش عوارض احتمالی با پزشک مشورت کنید. و از هر گونه خود درمانی و استفاده از روش های خانگی اجتناب کنید.

 

| پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان |


بیشتر بخوانیم :

مراحل تزریق چربی

تزریق چربی در چه نواحی از بدن استفاده می شود

کاربرد و ماندگاری ژل آلیاکسین