تزریق فیلر لب

تزریق فیلر لب

مزایای تزریق فیلر لب

قبل از تزریق فیلربر لب بتدا لب را با مواد ضد میکروبی کاملا ضد عفونی میکنند و بعدلب را بی حسی موضعی میکنند تا در تزریق فیلر،مراجع هیچ دردی را احساس نکند روش تزریق فیلر،روشی بدون درد میباشد وروشی آسان و سریع است که کمترین زمان را به خود اختصاص داده است تزریق فیلرهیچ دوره نقاهتی را برای بیمار به همراه ندارد از همین رو سبب رضایت همه قرار گرفته است. تزریق فیلربه دلیل وجود هیالورونیک ماندگاری بسیاری نسبت به سایر روش ها دارد وتزریق فیلر بر لب،عاری از هرگونه آلرژی و عفونت برای شخص میباشد.

تزریق فیلربرلب سریع ترین روشی است که سریع ترین نتیجه را نشان میدهد درهمین خصوص مزایای زیای نسبت به بقیه روش ها به خود اختصاص داده است.از دیگر فواید تزریق فیلرلب را میتوان به این مورد اشاره کرد،که هرگاه متقاضی بعد از تزریق فیلربرلب از حجیم کردن لب های خود به هر دلیلی پشیمان شد و خواست لبان خود را به حالت اول بازگرداند ،تزریق فیلراین امکان را به او میدهد که فیلررا تخلیه کند و به راحتی و بدون هیچ مشکلی قابل حل و تصحیح برایش باشد.

تصویری که مشاهده میکنید تزریق فیلر لب توسط خانم دکتر مریم کشاورز بهترین پزشک زیبایی اصفهان ، بلافاصله بعد از تزریق می باشد

پزشک زیبایی اصفهان | تزریق فیلر لب

برای مشاهده تصاویر بیشتر در پیج اینستاگرام خانم دکتر مریم کشاورز کلیک کنید.


مطالب پیشهادی :

بهترین تزریق ژل لب اصفهان

فیلر چیست 

زاویه سازی با تزریق چربی

زاویه سازی فک چیست ؟

مزایا و معایب زوایه سازی فک

تزریق فیلر زیر چشم

تزريق فيلر بيني