تزریق بوتاکس چگونه است ؟

تزریق بوتاکس چگونه است ؟

تزریق بوتاکس چگونه است ؟

لوازم آرایشی بوتاکس چگونه کار می کند؟

آرایشی و بهداشتی بوتاکس با مسدود کردن موقتی سیگنالهای عصبی و انقباضات عضلات کار می کند. این باعث بهبود ظاهر چین و چروک اطراف چشم و بین ابروها می شود. همچنین با جلوگیری از انقباض عضلات صورت می تواند شکل گیری خطوط جدید را کند کند.

این یک روش با حداقل تهاجمی است. این شامل برش یا بیهوشی عمومی نیست. اگر نگران درد یا ناراحتی هستید ، یک بی حسی موضعی یا یخ می تواند ناحیه درمان را بی حس کند.

در طی این روش ، ارائه دهنده شما از سوزن نازک برای تزریق 3-5 تزریق سم بوتولینوم نوع A. استفاده می کند. آنها قسمت مورد نظر بین ابروها را تزریق می کنند. برای صاف کردن پاهای کلاغ معمولاً به سه تزریق در کنار هر چشم نیاز خواهید بود.

کل روش تقریباً 10 دقیقه طول می کشد.

آیا خطرات یا عوارض جانبی وجود دارد؟

ممکن است کبودی یا ناراحتی جزئی ایجاد شود ، اما باید طی چند روز بهبود یابد. سایر عوارض جانبی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

تورم یا افتادگی در ناحیه پلک
خستگی
سردرد
گردن درد
بینایی دوگانه
چشمهای خشک
واکنش های آلرژیک ، مانند بثورات ، خارش یا علائم آسم
در صورت بروز هر یک از این عوارض جانبی ، فوراً با ارائه دهنده خود تماس بگیرید.

پس از آرایشی و بهداشتی بوتاکس چه انتظاری دارید
از مالیدن ، ماساژ دادن و یا اعمال هرگونه فشار در ناحیه تحت درمان خودداری کنید. این اقدامات می تواند باعث شود Botox Cosmetic به سایر نواحی بدن سرایت کند. این می تواند بر نتایج شما تأثیر منفی بگذارد. هنگام تزریق بین مرورگرها ، به مدت سه تا چهار ساعت دراز نکشید و خم نشوید. انجام این کار ممکن است باعث شود که بوتاکس زیر لبه مداری قرار بگیرد. این ممکن است باعث افتادگی پلک شود.

خرابی بعد از درمان بسیار ناچیز و انتظار می رود. باید بتوانید فعالیت های عادی را در اکثر موارد بلافاصله از سر بگیرید.

درک بهتر پیشرفت های ممکن و انتظارات واقع بینانه مهم است. نتایج قابل توجه می تواند در طی 1-2 روز پس از درمان پیش بینی شود. تأثیر کامل Botox Cosmetic به طور معمول تا چهار ماه ادامه دارد. همچنین می تواند از طریق بازگشت آرامش عضلات از بازگشت خطوط ریز جلوگیری کند.

برای حفظ نتایج ، تزریقات اضافی بوتاکس قابل اجرا است.

تزریق بوتاکس چگونه است ؟

 خانم دکتر مریم کشاورز

پوست، مو، زیبایی

پزشک زیبایی اصفهان

جهت اطلاع از آدرس و شماره های تماس خانم دکتر لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *