تزريق چانه و زاويه فك

تزريق چانه و زاويه فك

تزريق چانه و زاويه فك

تزريق چانه و زاويه فك : زاویه سازی صورت (مادلینگ صورت) با چربی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با کشیدن کانتورهای اطراف صورت، ظاهری V شکل برای خط فک صورتتان به وجود آورید. در این روش دکتر پوست و مو شما، مقدار کمی از بافت چربی موجود در شکم و یا ران شما را برداشته و به صورت کانول های حفره ای به صورت شما تزریق می کند.

این کانول ها از لوله هایی توخالی 1 میلی متری تشکیل شده اند که انتهای ضخیمی دارند و یک سوراخ کوچک در آنها تعبیه شده است که محل خروج چربی می باشد. اکثر کسانی که از این روش استفاده می کنند در روزهای اولیه با کبودی و تورم روبرو می شوند اما باید بدانید که این موارد در مدت زمانی کوتاه برطرف خواهد شد.

بهترین پزشک زیبایی اصفهان | تزريق چانه و زاويه فك

 

زاویه سازی صورت (مادلینگ صورت) با ژل

فیلرهای پوستی، نوعی ژل های تزریقی به شمار می آیند که از آنها برای پر کردن مناطقی از صورت که با کاهش حجم همراه شده اند استفاده می کنند. نکته قابل توجه این است که این روزها متخصصان پوست با توجه به امکاناتی که در اختیار دارند از این روش برای زاویه سازی صورت و به وجود آوردن حالت Vبرای چانه استفاده می کنند. یکی از پرکاربردترین نوع فیلر، به اسید هیالورونیک و کلسیم اختصاص دارد. زیرا این مواد را به راحتی و به طور کاملا طبیعی میتوان در بدن پیدا کرد.

بهترین زاویه فک

همانطور که ملاحظه میفرمایید زاویه فک یکی از المانهای مهم زیبایی و جذابیت چهره فرد است .عدد بین 120-130 مناسب ترین درجه برای زاویه فک خانم هاست که باعث تناسب بیشتر چهره میشود.
در آقایان این عدد باید کمتر باشد تا چهره جذاب تر و کمی خشن شود.

بهترین پزشک زیبایی اصفهان | تزريق چانه و زاويه فك

 


دکتر مریم کشاورز

پزشک زیبایی اصفهان

برای مشاهده پیج اینستاگرام خانم دکتر مریم کشاورز کلیک کنید.


مطالب پیشهادی :

بهترین تزریق ژل لب اصفهان

تزریق فیلر برای خط خنده

فیلر زیر چشم چیست؟

توصیه های درمانی پروفایلو

موارد استفاده از مزوتراپی

زاويه سازی صورت با تزريق چربی

تزریق فیلر پشت دست

ژل رووفیل چیست؟

درمان جوش نوجوانی و روشها

انواع ژل رووفيل