تزريق يك سي سي فيلر لب سيتوسيال

تزريق يك سي سي فيلر لب سيتوسيال

تزريق يك سي سي فيلر لب سيتوسيال عكس بالفاصلة بعداز تزريق

تزريق يك سي سي فيلر لب سيتوسيال برگرفته شده از پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان 

تزريق يك سي سي فيلر لب سيتوسيال | پزشک زیبایی اصفهان

فیلر چیست؟

فیلرها نوعی پرکننده ی پوستی هستند که شایع ترین نوع آن ها از اسید هیالورونیک ساخته می شوند چروک ها را پر کرده و حجم را به بافت های نرم اضافه می کنند. شما می توانید از فیلرها در قسمت های مختلف چهره خود استفاده کنید: در اطراف چشم، گونه، فک و چانه، و همچنین فیلرهای لب که به طور مستقیم به بافت لب تزریق می شود. فیلرها برای بازگرداندن حجم از دست رفته صورت، شکل دادن به صورت، تصحیح چین و چروک و خطوط استفاده می شوند و روشی است که نیاز به جراحی نداشته و می تواند ویژگی های صورت را در زمان کمتر به نسبت روش های جراحی اصلاح کند، همچنین مقرون به صرفه تر هم هست. شما در زمان کمتری می توانید جوانتر شده و ظاهر بهتری بدست آورید.

آیا می توان با درمان های دیگر ترکیب کرد؟

در اغلب موارد، نتیجه زیبایی نهایی وقتی فیلرها با سایر روش های درمانی مانند تزریق ضد چین و چروک و یا درمان لیزر ترکیب شده است، بهتر بوده است. این درمان ها باید به صورت فردی ارزیابی شده و انتخاب می شود و یک نسخه کلی وجود ندارد.

 

آیا دردناک است؟

خیر. افرادی که از فیلرها استفاده می کنند، از فرایند بدون درد آن شگفت زده می شوند. و در کنار آن می توان از چند روش کاهش درد برای به حداقل رساندن ناراحتی در طول درمان استفاده می کند. این روش ها شامل کرم بی حسی موضعی، بلاک کننده های عصب و غیره است.

 

آیا انواع مختلفی از فیلرها وجود دارد؟

همانطور که در بالا ذکر شد، شایع ترین نوع پرکننده صورت، اسید هیالورونیک است – ماده طبیعی موجود در بسیاری از مناطق بدن شامل چشم ها، مفاصل و پوست است که می تواند ۱۰۰۰ برابر وزن خود آب نگه دارد. پرکننده های چهره هیالورونیک به حفظ شکل، حتی افسردگی در پوست کمک می کند و باعث آبرسانی صورت می شود.

 

آیا بین تزریق بوتاکس و فیلرها تفاوت وجود دارد؟

بله، ۱۰۰٪ تفاوت بین بوتاکس و فیلرها وجود دارد. بوتاکس از حرکت عضلات کوچک صورت شما که باعث چین و چروک می شوند، جلوگیری کرده؛ در حالیکه فیلرها از زیر چروک به پوست می آیند و ظاهری جوان را به ارمغان می آورند.


بیشتر بخوانیم :

تزريق فيلر بيني

اصلاح فرم صورت با تزریق فیلر

تزريق فيلر بيني براي زيباتر كردن نماي نيم رخ