تزريق يك سي سي فيلر بلترو

تزريق يك سي سي فيلر بلترو

تزريق يك سي سي فيلر بلترو

تزريق يك سي سي فيلر بلترو در زير چشم باعث رفع گودي و بهبود تيرگي زير چشم شد #بلترو جزو بهترين فيلر هاي زير چشم با تاييديه #fda مي باشد

 

بهترین پزشک زیبایی اصفهان | تزريق يك سي سي فيلر بلترو

بلوترو چیست؟

فیلرها گروهی از مواد غیر سمی هستند که در عمق های مختلف زیر پوست تزریق می شوند تا خطوط، چروک های عمیق، خطوط لبخند و اسکارهای آکنه را از بین ببرند، به لب ها حجم دهند، زاویه سازی چانه و بینی را انجام دهند، یا برای گونه های کم آب ظاهری کامل و لیفت شده فراهم آورند.

بلوترو یکی از سبک ترین فیلرهای موجود است. بلوترو گاهی اوقات “فیلر شروع کننده” نامیده می شود، و برای افرادی که مایل به کاهش خطوط ظریف در اطراف لب ها، گوشه های دهان و خطوط لبخند و بغض کم عمق دارند، ایده آل است.

بلوترو بر پایه اسید هیالورونیک ساخته شده است.

اسید هیالورونیک پلی ساکاریدی است که به طور طبیعی در پوست شما یافت می شود و باعث لغزندگی فضاهای داخل مفصل می شود. کار اسید هیالورونیک جذب آب، رساندن مواد مغذی و فراهم آوردن سطحی نرم و ابر مانند برای پوست است. بنابراین هنگامی که شما اسید هیالورونیک را به داخل پوست خود تزریق می کنید، مانند یک اسفنج عمل می کند و با جذب آب گسترش می یابد تا چین و چروک ها را از بین ببرد و از مناطق کم آب پشتیبانی کند. آب اضافی که به سطح پوست آورده می شود همچنین شفافیت و تازگی را برای پوست به ارمغان آورده و بافت پوستی نرم و منعطف فراهم می آورد. این تزریق ها باعث افزایش تولید کلاژن می شود که به پوست شما کمک می کند تا پوست خود را قوی تر کرده و چروک ها را در طول زمان کاهش دهد.

مارک های دیگر از فیلرها در مقایسه با بلوترو دارای ترکیبات و چگالی متفاوت ان

د و در عمق متفاوتی از پوست تزریق می شوند. متخصص پوست و زیبایی با توجه به نیازهای شما فیلر مناسبی را برای رسیدن به بهترین نتیجه انتخاب می نماید. اما به طور کلی بلوترو یکی از سبک ترین فرمول هاست. بلوترو از بسیاری از فیلرهای دیگر سبک تر است، بنابراین می توان آن را در لایه بالایی پوست تزریق کرد و بدون خطر ایجاد برآمدگی، توده و یا کبودی زیاد استفاده نمود. به همین دلیل است که بلوترو عمدتا برای درمان خطوط کم عمق استفاده می شود، مخصوصا در اطراف دهان که پوست بسیار نازک است.

در مقایسه با بعضی از دیگر فیلرهای موجود در بازار، بلوترو به طور پیش فرض با لیدوکائین ترکیب نمی شود، اما بسیاری از پزشکان یک ماده بی حس کننده مشابه را با آن ترکیب می کنند.

 

بهترین پزشک زیبایی اصفهان | تزريق يك سي سي فيلر بلترو

 

 


دکتر مریم کشاورز

پزشک زیبایی اصفهان

برای مشاهده پیج اینستاگرام خانم دکتر مریم کشاورز کلیک کنید.


مطالب پیشهادی :

بهترین تزریق ژل لب اصفهان

تزریق فیلر برای خط خنده

فیلر زیر چشم چیست؟

توصیه های درمانی پروفایلو

موارد استفاده از مزوتراپی

زاويه سازی صورت با تزريق چربی

تزریق فیلر پشت دست

ژل رووفیل چیست؟

درمان جوش نوجوانی و روشها

انواع ژل رووفيل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *