تزريق فيلر هيدروكسي اپاتيت در دست

تزريق فيلر هيدروكسي اپاتيت در دست

تزريق فيلر هيدروكسي اپاتيت با ماندگاري بالا در دست

تزريق فيلر يا چربي در دستها باعث بهبود كيفيت پوست دست و زيباتر شدن دست ها مي شود و رگهاي دست كمتر نمايان مي شود.  فيلرهاي هيدروكسي اپاتيت مانند رديس و فيس تم و فيلرهاي پلي كاپرولاكتون مانند الانسه براي تزريق ارجح هستند.

تزريق فيلر هيدروكسي اپاتيت با ماندگاري بالا در دست برگرفته شده از پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان

تزريق فيلر هيدروكسي اپاتيت در دست | پزشک زیبایی اصفهان

بدون ایجاد حساسیت

کلسیم هیدروکسی آپاتیت عمل حداقل تحاجمی برای پر کردن چروک های متوسط و زیاد مثل خطوط اخم، و خطوط بینی و دهان می باشد. تزریق این ماده یکی از روش های تزریق فیلر می باشد که معمولا حساسیتی برای فرد ایجاد نمی کند.

کلسیم هیدروکسی آپاتیت سنگین ترین نوع فیلرها یا پرکننده های پوستی میباشد. این کلسیم معمولا در استخوان وجود دارد. فیلر کلسیم هیدروکسی آپاتیت اغلب برای چروک ها معمولی یا شدید و برای افزایش حجم گونه ها و دیگر قوام صورت استفاده میشود. نکته جالبی که در تولید ککلسیم هیدروکسی آپاتیت وجود دارد این است که از هیچ حیوانی استفاده نمیشود که باعث میشود ریسک واکنشهای حساسیتی کاهش یابد و هیچ تست پوستی نیاز نیست و نتایج طبیعی خواهد داشت.

برخی افراد مبتلا به ایدز صورتهایی بسیار لاغر دارند بنابراین کلسیم هیدروکسی آپاتیت برای افراد مبتلا به ایدز نیز مناسب است.

واکنش‌های نادر جسم خارجی

همانند تمامی فیلرهای پوستی قابل‌تجزیه بیولوژیکی کلسیم هیدروکسی آپاتایت می‌تواند همراه با بروز واکنش‌های نادر جسم خارجی باشد. که البته طی 10 سال مطالعات بالینی تعداد محدودی گزارش دریافت شده است. کلسیم هیدروکسی آپاتایت می‌تواند با عوارض جانبی موضعی و کوتاه‌مدت مرتبط با تزریق همراه گردد که اکثراً خفیف می‌باشند. و در عرض چند روز از بین می‌روند. آزمایش‌های بالینی که بیماران را به مدت 3 سال بعد از تزریق پیگیری نموده‌اند هیچ‌گونه عارضه جانبی طولانی‌مدت یا تأخیری را گزارش نکرده‌اند.

کلسیم هیدروکسی آپاتایت یک درمان مؤثر و امن جهت کاربردهای متفاوت ایستتیک می‌باشد. این مقاله تمرکزش بر نگرانی‌های ایمنی شایع بیماران و پزشکان استتیک کار می‌باشد. که شامل نگرانی و ترس های حل‌نشده از تشکیل استخوان و گرانالومای جسم خارجی می‌باشد. که مروری تازه بر تحمل و ایمنی طولانی‌مدت کاربردهای ایستتیک کلسیم هیدروکسی آپاتایت می‌باشد.


بیشتر بخوانیم :

پرکردن صورت با تزریق چربی

درمان سیاهی و گودی زیر چشم

زاویه سازی صورت با فیلر