تزريق فيلر بيني

تزريق فيلر بيني

تزريق فيلر بيني

نمونه تزريق فيلر بيني برگرفته شده از پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان 

تزريق فيلر بيني | پزشک زیبایی اصفهان

 

تزریق فیلر بینی

رینوپلاستی غیرجراحی که به عنوان تزریق فیلر بینی نیز شناخته می شود.  یکی از روش های زیبایی است که در میان هم زنان و هم مردان به محبوبیت بالایی رسیده است. براساس داده های منتشر شده توسط کلینیک های خصوصی، تقاضای چنین رویه هایی طی سال گذشته 29 درصد افزایش یافته است. با افزایش تاثیر شبکه های اجتماعی درخواست افراد برای انجام روش های زیبایی افزایش یافته. و امروزه تزریق فیلر بینی یکی از روش های محبوب زیبایی است که طی آن با هزینه ای تقریبا پایین می توان به ظاهر دلخواه خود رسید.

از آنجایی که بینی در مرکز صورت قرار گرفته است حتی تغییرات جزئی می تواند ظاهر فرد را به طور قابل توجهی بهبود بخشد. اگر چه که از تزریق فیلر بینی اغلب برای اهداف زیبایی شناسی استفاده می شود. می توان برای رفع نواقص ظاهری مادرزادی نیز از آن بهره برد. تزریق فیلر بینی روشی غیرتهاجمی است و به راحتی انجام می پذیرد. روش تزریق فیلر بینی برای کوچک کردن اندازه بینی نبوده و تنها می تواند ظاهری صاف تر و با زاویه مناسب به بینی بدهد. همچنین تزریق فیلر بینی روشی برای اصلاح مشکلات عملکردی بینی نبوده و تنها موجب بهبود ظاهری بینی خواهد شد.

روش تزریق فیلر بینی برای افرادی که به هر دلیلی مایل به انجام عمل جراحی زیبایی بینی نیستند. گزینه ای مناسب بوده و می تواند با هزینه پایین و بدون نیاز به دوره استراحت ظاهر بینی را بهبود بخشیده و نتایجی فوری بر جای گذارد. یک ساعت بعد از انجام این روش بیمار می تواند به فعالیت های عادی خود بازگردد.

چگونگی انجام تزریق فیلر بینی

با تزریق صحیح فیلرها در بالا و پایین برجستگی روی بینی، می توان به راحتی به بینی ظاهری صاف و یکدست داد. همچنین با استفاده از فیلرها در اطراف نوک بینی، می توان آن را باریک تر جلوه داد و با تزریق بوتاکس به داخل بینی وعضله ای که بینی را به سمت پایین می کشد می توان نوک بینی را بالاتر آورد.


بیشتر بخوانیم :

مناسب ترین کاندید لیفت با نخ سیلوئت

انواع روشهای جوانسازی دست

الکترولیز موهای زائد