تزريق فيلر بيني اصفهان

تزريق فيلر بيني اصفهان

اصلاح فرم بینی بدون جراحی با تزريق فيلر بيني

اصلاح فرم بینی بدون جراحی معمولاً توسط بیماران ترجیح داده می‌شوند زیرا اثرات آنها بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است و بیماران می‌توانند در همان روز به فعالیت‌های عادی خود بازگردند.  ? اصلاح نماي نيمرخ و تيغه بيني و بالا بردن سر بيني ?در واقع تزريق فيلر بيني تيغه بيني را اصلاح مي كند و در كساني كه قوز بيني دارندو يا سربيني افتاده است و يا جراحي كرده اند و اشكالاتي به جا مانده است مي تواند كار امد باشد و در كساني كه بيني گوشتي و بزرگ دارند پلاسماي بيني موثر تر است

اصلاح فرم بینی بدون جراحی و با استفاده از ژل و فیلر

قبل از شروع درمان و یا تزریق توسط پزشک متخصص، لازم است رابطه بین بینی و گلابلا، لب و چانه بسیار دقیق بررسی شود. اصلاح بینی ممکن است نیاز به بازسازی لب یا چانه برای هماهنگی هرچه بهتر صورت داشته باشد. بیمار باید در وضعیت نیمه نشسته که ناحیه ی سر به عقب کمی خم شده بر روی تخت عمل جراحی می باشد قرار گیرد، فشار خون بهتر است بین (۱۱۰-۱۲۰درجه) باشد تا وضعیت بدنی راحت داشته باشد. بی حسی موضعی بسیار بندرت لازم است، اگرچه در صورت تزریق نزدیک نوک بینی بی حسی موضعی مفید می‌باشد.

بهترین پزشک زیبایی اصفهان | تزريق فيلر بيني

 

متد انجام رینوپلاستی بدون عمل جراحی یا اصلاح فرم بینی با استفاده از فیلرها

 

رینوپلاستی غیر تهاجمی و بدون عمل جراحی از مواد پرکننده پوستی برای تغییر شکل بینی استفاده می‌کند. یک فیلر تزریقی (معمولاً اسید هیالورونیک) در زیرعمقی از پوست در مناطقی که مایل به ایجاد تغییر فرم و یا اصلاح می‌باشد با صلاحدید پزشک، مورد استفاده قرار می‌گیرد. پرکننده‌ها در لایه‌های عمیق‌تر پوست تزریق می‌شود که بتواند ثابت و بدون تغییر وضعیت و فرم مورد نظر آن را حفظ کند. این امر می تواند بسته به نوع پوست، و ماده مورد استفاده، نتایج حاصله ظاهر بینی شما را از هر ۶ ماه به ۳ سال تغییر دهد.

 

اصلاح فرم بینی بدون جراحی و با استفاده از تزريق فيلر بيني

روش غیر جراحی اصلاح فرم و زیبایی بینی برای بسیاری از بیماران گزینه‌های خوبی است. این امر به این دلیل است که نتیجه موقت، ارزان‌تر و کم تهاجمی از جراحی زیبایی بینی است. میزان استفاده از فیلرها جهت این متد درمانی برای بیماران از شخصی به شخص دیگر متفاوت می‌باشد زیرا همه افراد دارای بینی متفاوت و خواستار نتایج متفاوتی هستند. هدف این است که هر بیمار به بهترین و طبیعی‌ترین نتایج ممکن در این فرآیند دست یابد. این بدان معناست که برای برخی از بیماران بهترین روش برای رسیدن به نتیجه مطلوب مورد نظر آنها انجام عمل جراحی بینی است. بهتر است قبل از انجام این پروسه درمانی حتما با پزشک متخصص خود مشورت نمایید تا تعیین شود که کدام گزینه برای شما مناسب‌تر است.

 


دکتر مریم کشاورز

پزشک زیبایی اصفهان

برای مشاهده پیج اینستاگرام خانم دکتر مریم کشاورز کلیک کنید.


مطالب پیشهادی :

بهترین تزریق ژل لب اصفهان

تزریق فیلر برای خط خنده

فیلر زیر چشم چیست؟

توصیه های درمانی پروفایلو

موارد استفاده از مزوتراپی

زاويه سازی صورت با تزريق چربی

تزریق فیلر پشت دست

ژل رووفیل چیست؟

درمان جوش نوجوانی و روشها

انواع ژل رووفيل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *