اندولیفت چیست؟

اندولیفت چیست؟

اندولیفت چیست؟

یکی از جدیدترین متدهای زیباسازی و جوانسازی پوست

اندولیفت(endolift) با فیبر نوری بسیار نازکی پوست تحریک می شود؛ که این تحریک منجر به تولید کلاژن می شود. اندولیفت نسبت به سایر روشهای زیبایی عوارض کمی دارد، خوب جواب می دهد و قیمت مناسبی هم دارد.

اندولیفت

یک روش جدید برای برانگیختن بافت‌های عمیق پوست با استفاده از لیزر است. این بافت‌ها با این تحریک می‌توانند رشته‌های کلاژن جدید ساخته و از این طریق افتادگی پوست را کاهش دهند. در این روش، یک فیبر نوری بسیار نازک در ابعاد میکرومتر به لایه‌های زیرین پوست وارد می‌شود. پس از آن، در حدفاصل بین بافت چربی و بخش عمیق لایه‌ی دِرم قرار داده می‌گیرد. لیزر دایود به‌وسیله یک فیبر دیگر به فیبر اول وصل شده. انرژی لیزر که در ناحیه مادون‌قرمز از طیف فرکانس مرئی قرار دارد به لایه‌های زیرین پوست تابانده می‌شود.

یک روش درمانی غیرتهاجمی مورداستفاده در پزشکی زیبایی (Cosmetic Medicine) است که به‌صورت سرپایی انجام می‌شود.

اندولیفت چیست؟ | پزشک زیبایی اصفهان

دکتر مریم کشاورز ، پزشک زیبایی اصفهان را در اینستاگرام دنبال کنید.

برای انجام نیازی به بیهوشی کامل نیست. مهم‌ترین ویژگی این راه درمانی این است که بدون نیاز به برش پوست یا ایجاد بخیه در آن و بدون بیهوشی و نیاز به بستری‌شدن، نتایجی شبیه به جراحی لیفت دارد. همچنین هیچ اِسکاری (جای زخمی) بر روی پوست ایجاد نمی‌کند.

خدمت اندولیفت در مطب خانم دکتر مریم کشاورز در مطب و بطور مستقیم توسط ایشان که بهترین پزشک زیبایی اصفهان می باشند انجام می گیرد.

 


مطالعه بیشتر:

روش های مختلف جوانسازی پوست

مشاوره پیش از جوانسازی پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *