انتخاب پزشک زیبایی

انتخاب پزشک زیبایی

انتخاب پزشک زیبایی | دنبال کردن مراحل زیر به شما در یافتن پزشکی خوب کمک می‌کند که بتواند نتایج مورد انتظار شما را فراهم کند.

اطمینان حاصل کنید که پزشک سعی در ارائه‌ی بالاترین استاندارد را دارد

پس از یافتن یک پزشک زیبایی که درمان‌های زیبایی مورد نظرتان را ارائه می‌دهد، نگاه دقیق‌تری داشته باشید.  با ارزیابی موارد زیر، اطمینان حاصل کنید که پزشک در ارائه‌ی بالاترین استاندارد تلاش لازم را دارد:

  • سطح تحصیلات و مدارک تحصیلی پزشکی
  • پزشک روی ایمنی بیماران تمرکز دارد
  • کالاهایی که کلینیک و پزشک زیبایی با آن‌ها کار می‌کند از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

پزشک همچنین باید قبل از هر نوع درمانی به شما مشاوره دهد.

انتخاب پزشک زیبایی در اصفهان

محصولاتی را که پزشک استفاده می‌کند، به دقت بررسی کنید

مهم است که پزشک از محصولات تائید شده توسط شواهد و مدارک بالینی قوی استفاده کند، یعنی اینکه این محصولات، آزمایش‌های بالینی و پیش بالینی را گذرانده باشند. علاوه بر این، اگر سال‌هاست که این محصول در بازار عرضه شده و به یک برند تبدیل شده است، یعنی برای مدت طولانی است که مورد استفاده‌ی تعداد زیادی از بیماران قرار می‌گیرد، می‌تواند ایمنی بیشتری داشته باشد.

هنگامی که صحبت از درمان‌های زیبایی با فیلرهای پوستی یا همان ژل می‌شود، انواع مختلفی از ژل‌ها یا فیلرها برای کاربردهای مختلف وجود دارد. از پرکننده‌ها یا فیلرهای پوستی با ژل سفت تر برای ساخت ساختار و فرم دهی استفاده می‌شود در حالی که از فیلرهای پوستی با ژل نرم‌تر برای حجم دادن بیشتر استفاده می‌شود. برندهای تائید شده و معتبر، تنوع گسترده‌ای از انواع مختلف فیلرهای پوستی دارند. اگر به دنبال یک درمان زیبایی با استفاده از فیلرهای پوستی یا ژل هستید، به عبارت دیگر باید به دنبال یک مارک محصولی باشید که تنوع محصول گسترده‌ای دارد تا پزشک بتواند دقیقاً از نوع ژلی متناسب برای درمان زیبایی شما استفاده کند.

اطمینان حاصل کنید که دید پزشک نسبت به زیبایی، با نظر شما هماهنگ است

زیبایی تا حد زیادی بر اساس احساس شخصی شما از خصوصیات ظاهری است، بنابراین شما نه تنها باید صلاحیت پزشک را بلکه سبک و دید او را نیز ارزیابی کنید. این ارزیابی به شما ایده خوبی می‌دهد که دید و تصور پزشک نسبت به زیبایی چگونه است. اطمینان حاصل کنید که با نظر پزشک در مورد زیبایی و خصوصیات ظاهری موافق و راحت هستید، زیرا این بدان معنی است که این متخصصین درک خوبی از نگرانی‌های شما و نتیجه‌ی مورد نظرتان خواهند داشت.

و آخر اینکه، در تصمیم گیری عجله نکنید. پس از یافتن پزشک زیبایی مناسب، یک نوبت برای جلسه‌ی مشاوره رزرو کنید و قبل از اینکه ذهنیت خود را از ظاهرتان بسازید، به آنچه پزشک می‌تواند برای شما انجام دهد گوش دهید.

 خانم دکتر مریم کشاورز

پوست، مو، زیبایی

پزشک زیبایی اصفهان

جهت اطلاع از آدرس و شماره های تماس خانم دکتر لطفا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *