اصلاح فرم صورت با تزریق فیلر

اصلاح فرم صورت با تزریق فیلر

اصلاح فرم صورت با تزریق فیلر

خانم جوان و زيبايي با اصلاح فرم صورت با تزریق فیلر كه نزد همكار انجام شده بود مراجعه كردند و مايل به حل كردن فيلر نبودند فقط خواستار اصلاح فرم صورت و تعادل چهره شدند و با تزريق پنج سي سي فيلر در نواحي مختلف صورت چهره هارموني و تعادل خود را بدست اورد و پروفايل صورت بسيار دلنشبن شد ??????#نكته قابل توجه اينكه با وجود تزريق فيلر صورت زيباجوي ظريف تر شد لطفا نظرتون رو كامنت بگذاريد ?

نمونه اصلاح فرم صورت با تزریق فیلر برگرفته شده از پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان 

اصلاح فرم صورت با تزریق فیلر | پزشک زیبایی اصفهان

فیلر چیست؟

فیلرها نوعی پرکننده ی پوستی هستند که شایع ترین نوع آن ها از اسید هیالورونیک ساخته می شوند چروک ها را پر کرده و حجم را به بافت های نرم اضافه می کنند. شما می توانید از فیلرها در قسمت های مختلف چهره خود استفاده کنید: در اطراف چشم، گونه، فک و چانه، و همچنین فیلرهای لب که به طور مستقیم به بافت لب تزریق می شود. فیلرها برای بازگرداندن حجم از دست رفته صورت، شکل دادن به صورت، تصحیح چین و چروک و خطوط استفاده می شوند و روشی است که نیاز به جراحی نداشته و می تواند ویژگی های صورت را در زمان کمتر به نسبت روش های جراحی اصلاح کند، همچنین مقرون به صرفه تر هم هست. شما در زمان کمتری می توانید جوانتر شده و ظاهر بهتری بدست آورید.

اسید هیالورونیک

همانطور که گفته شد فیلرها اغلب از اسید هیالورونیک ساخته می شوند. اسید هیالورونیک یک ماده اصلی در پوست است که برای حفظ رطوبت پوست، آب جذب می کند. این ماده به پوست ظاهری جوان ارائه می دهد. فیلرهای اسید هیالورونیک انتخاب بسیار خوبی هستند زیرا مواد نرم و ژل مانند هستند که به خوبی در زیر پوست قرار می گیرند.

اگر چه نتایج دائمی نیستند، اما طولانی مدت هستند. شش تا دوازده ماه طول می کشد تا بدن به طور طبیعی و به تدریج مواد فیلرها را جذب کند. برخی از فیلرهای اسید هیالورونیک شامل لیدوکائین (بی حسی موضعی) است، به طوری که درد و یا ناراحتی، در صورت وجود، در طی و بعد از درمان به حداقل می رسد.

برای اصلاح ساختار صورت از فیلرها استفاده می کنند، فیلرهایی که حاوی اسید هیالورونیک هستند. عمل یک مولکول قند طبیعی را تکرار می کند، آب را جذب می کند تا پوست را هیدراته کند. اینکار به حجم دادن چهره کمک می کند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از فیلرها این است که می تواند حتی مناطق کوچک مانند ابروها و لب ها را پر کند. آنها همچنین در پر کردن مناطق بزرگتر مانند فک و گونه ها موثر هستند.

زاویه سازی و فرم دهی صورت با فیلر

دیگر زیبا به نظر رسیدن کاری لوکس و در دسترس افرادی خاص نیست. در حالی که آرایش می تواند به ظاهر شما کمک زیادی کند، اثرات آن کوتاه مدت است. در این حالت تزریق فیلرها به صورت می تواند به شما کمک کند. چه اینکه شما برای حرفه خود (مانند بازیگری، مدلینگ) باید ظاهری خوب داشته باشید و یا اینکه شما فقط می خواهید احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید. شما یک گزینه عالی برای انجام این روش هستید. بر خلاف آرایش، فیلر صورت یک نتیجه طولانی مدت به شما می دهد.


بیشتر بخوانیم :

تزريق فيلر بيني

انواع روشهای جوانسازی دست

الکترولیز موهای زائد