اصلاح فرم بيني با تزريق فيلر

اصلاح فرم بيني با تزريق فيلر

اصلاح فرم بيني با تزريق فيلر

اصلاح فرم بيني با تزريق فيلر از نيمرخ

 

اصلاح فرم بيني با تزريق فيلر | پزشک زیبایی اصفهان

ماندگاری متد درمانی اصلاح فرم بيني با تزريق فيلر

 روش غیر جراحی اصلاح فرم و زیبایی بینی برای بسیاری از بیماران گزینه‌های خوبی است. این امر به این دلیل است که نتیجه موقت، ارزان‌تر و کم تهاجمی از جراحی زیبایی بینی است. میزان استفاده از فیلرها جهت این متد درمانی برای بیماران از شخصی به شخص دیگر متفاوت می‌باشد زیرا همه افراد دارای بینی متفاوت و خواستار نتایج متفاوتی هستند. هدف این است که هر بیمار به بهترین و طبیعی‌ترین نتایج ممکن در این فرآیند دست یابد. این بدان معناست که برای برخی از بیماران بهترین روش برای رسیدن به نتیجه مطلوب مورد نظر آنها انجام عمل جراحی بینی است. بهتر است قبل از انجام این پروسه درمانی حتما با پزشک متخصص خود مشورت نمایید تا تعیین شود که کدام گزینه برای شما مناسب‌تر است.

از پرکننده برای اضافه کردن حجم به پل بینی، نوک بینی یا ناهمواری‌هایی در نواحی از بینی استفاده می‌شود. افرادی که دچار قوز بزرگ در ناحیه ی بینی هستند، و یا بینی با دفرمیتی‌های حاد دارند (انحراف ناشی از شکستگی و مشکلات تنفسی ناشی از انحراف بینی ) به احتمال زیاد عمل جراحی بینی گزینه بهتری برای آنها خواهد بود زیرا شاید نیاز به پروتزهای دائمی باشد .

معمولاً این متد درمانی برای افراد بسته به شرایط و انتظارات و صلاحدید پزشک متخصص تکرار می‌شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. فیلر به آرامی به بینی اضافه می‌شود هنگامی که بیمار به ظاهر مورد نظر خود رسید، تقریباً ۶-۱۸ ماه ماندگاری آن طول می‌کشد. با گذشت زمان، بدن اسید هیالورونیک را به طور طبیعی متابولیزه می‌کند. از آنجایی که بدن به طور طبیعی هیالورونیک اسید را متابولیزه می‌کند، بیشتر بیماران در هر ۶ تا ۱۲ ماه برای تکرار آن مراجعه می‌کنند تا زیبایی بینی خود را به بهترین شکل ممکن نگه دارند. رینوپلاستی بر پایه‌ی فیلر نتایج فوری را ارائه می‌دهند و تحمل آن بسیار آسان است.

 


دکتر مریم کشاورز

پزشک زیبایی اصفهان

برای مشاهده پیج اینستاگرام خانم دکتر مریم کشاورز کلیک کنید.


مطالب پیشهادی :

مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

انواع روشهای جوانسازی دست

جوانسازی پوست

مشاوره پیش از جوانسازی پوست

دوره نقاهت جوانسازی پوست

کاهش خط خنده و ورزش‌های موثر برای