اصلاح اجزا صورت و ایجاد هارمونی

اصلاح اجزا صورت و ایجاد هارمونی

اصلاح اجزا صورت و ایجاد هارمونی با تزریق فیلر

اصلاح اجزا صورت و ایجاد هارمونی با تزریق فیلر این تغییرات عالی در طی دو جلسه ایجاد شده است.

نمونه اصلاح اجزا صورت و ایجاد هارمونی با تزریق فیلر برگرفته شده از پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان

اصلاح اجزا صورت و ایجاد هارمونی | پزشک زیبایی اصفهان

نگرانی های بعد از تزریق

• بعضی از افراد این نگرانی را دارند که بعد از اینکه مدت دوام ژل به پایان رسید فرم لب‌ها به هم بخورد. مطالعات نشان داده که ژل‌های هیالورونیک اسید در محل تزریق باعث تولید کلاژن نوع یک می‌شوند به همین دلیل بعد از جذب شدن خود ژل لب‌ها یا به حالت قبلی برمی‌گردند یا فرم بهتر از حالت قبل از تزریق دارند.

• جدای کیفیت ژل‌های تزریقی مهارت پزشک تزریق‌کننده نیز بسیار مهم است. بهتر است تا وقتی که به مهارت پزشک و کیفیت موادی که مصرف می‌کند مطمئن نشده‌اید از انجام این کار خودداری کنید. بهترین راه اطمینان از مهارت پزشک، دیدن نتیجه کار در افرادی است که قبلا به وی مراجعه کرده‌اند. ژل‌هایی که از جنس هیدروکسی آپاتیت هستند  به هیچ وجه برای تزریق در لب مناسب نیستند.

• درصورتی که تزریق به هر دلیلی مشکل داشته باشد، درصورتی که از هیالورونیک اسید استفاده شده باشد، درمان آن مشکل نیست ولی اگر از ژل‌های دیگر استفاده شده باشد درمان بسیار مشکل است.

 

مزایای تزریق فیلر لب

قبل از تزریق فیلر بر لب بتدا لب را با مواد ضد میکروبی کاملا ضد عفونی میکنند. و بعد لب را بی حسی موضعی میکنند تا در تزریق فیلر ،مراجع هیچ دردی را احساس نکند. روش تزریق فیلر،روشی بدون درد میباشد وروشی آسان و سریع است که کمترین زمان را به خود اختصاص داده است. تزریق فیلر هیچ دوره نقاهتی را برای بیمار به همراه ندارد از همین رو سبب رضایت همه قرار گرفته است.

تزریق فیلر به دلیل وجود هیالورونیک ماندگاری بسیاری نسبت به سایر روش ها دارد وتزریق فیلر بر لب،عاری از هرگونه آلرژی و عفونت برای شخص میباشد.

تزریق فیلر بر لب سریع ترین روشی است. که سریع ترین نتیجه را نشان میدهد. درهمین خصوص مزایای زیای نسبت به بقیه روش ها به خود اختصاص داده است.از دیگر فواید تزریق فیلر بر لب را میتوان به این مورد اشاره کرد. که هرگاه متقاضی بعد از تزریق فیلر بر لب از حجیم کردن لب های خود به هر دلیلی پشیمان شد. و خواست لبان خود را به حالت اول بازگرداند. تزریق فیلر این امکان را به او میدهد که فیلر را تخلیه کند. و به راحتی و بدون هیچ مشکلی قابل حل و تصحیح برایش باشد.

| پیج اینستاگرام دکتر مریم کشاورز پزشک زیبایی اصفهان |


بیشتر بخوانیم :

تزریق یک سی سی فیلر لب

پروفایل صورت قبل و بعد از تزریق

کاربرد و ماندگاری ژل آلیاکسین